Lwy wracają do ligowej rywalizacji.

Pogoda w tym roku nie jest łaskawa dla speedrowera. Panujące aktualnie złe warunki atmosferyczne zmusiły Zarząd PFKS do przełożenia pierwszej kolejki rozgrywek ligowych na sobotę 6 maja.

Jednak w ramach porozumień międzyklubowych już w najbliższy weekend na torze w Częstochowie czekają na nas emocje związane z rozgrywkami CS 1. Ligi oraz Młodej CS Superligi.

Pierwsze ligowe ściganie sezonu 2023 odbędzie się w sobotę 1 kwietnia na częstochowskim torze, gdzie miejscowe Lwy AVIA Częstochowa po rocznej przerwie od występów na ligowych torach będą podejmować w ramach rozgrywek Młodej CS Superligi klub z Ostrowa Wielkopolskiego OS OMEGA INFORNET.EU. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Zawody będzie sędziował Tomasz Pokorski, natomiast sędzią pomocniczym będzie Wojciech Golis.

Następnego dnia zostaną rozegrane derby Śląska. Lwy AVIA Częstochowa zmierzą się z drużyną PKS Victoria Poczesna w rozgrywkach  CS1. Ligi. Niedzielne spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00. Sędzią spotkania będzie Dominik Rzepka, któremu będzie asystował Andrzej Szczepanik.

Miejmy nadzieję, że pogoda pozwoli zawodnikom rywalizować na najwyższym poziomie.

Spotkania zostaną rozegrane na obiekcie przy ulicy Starzyńskego 10a.

Linki do protokołu

Młoda CS Superliga

Lwy AVIA Częstochowa – OS OMEGA Ostrów Wielkopolski

CS 1. Liga

Lwy AVIA Częstochowa – PKS Victoria Poczesna