Beniaminek bez szans w Gnieźnie

Zawodnicy Aseko Orła Gniezno nie dali szans beniaminkowi CS Superligi – PKS Victorii Poczesna i pokonali ich na własnym torze 96:61. W zespole gospodarzy praktycznie cała drużyna pojechała na równym poziomie. Indywidualnie wyróżnił się na pewno Łukasz Łaniecki (15 punktów).

ASEKO ORZEŁ GNIEZNO: 96
11. Radosław Sieradzki (3*,1,-,w) 4+1
12. Łukasz Łaniecki (4,4,3,4) 15
13. Paweł Szkudlarek (4,4,3*,2*) 13+2
14. Paweł Kozłowski (3*,4,4,-,3*) 14+2
15. Mikołaj Menz (4,2,4,-,3*) 13+1
16. Michał Menz (4,2,3*,2) 11+1
17. Arkadiusz Graczyk (3*,3*,4,3) 13+2
18. Tomasz Wejerowski (1,3) 4
19. Marcel Kubiak (1,4) 5
20. Nikodem Koperski (4) 4

VICTORIA POCZESNA: 61
1. Mateusz Radomski (2,2*,2,3,w) 9+1
2. Jakub Ordon (1,1,w,2) 4
3. Sebastian Paruzel (1,2,4,3) 10
4. Bartłomiej Sikorski (2,3,2,2*,2) 11+1
5. Daniel Ordon (3,3,4,4) 14
6. Oskar Dusiński (1,1,1,1,2) 6
7. Piotr Kweczke (2,1,2,1,1) 7

BIEG PO BIEGU:
1. Michał Menz, Arkadiusz Graczyk, Piotr Kweczke, Oskar Dusiński 7:3 (7:3)
2. Łukasz Łaniecki, Radosław Sieradzki, Mateusz Radomski, Jakub Ordon 7:3 (14:6)
3. Paweł Szkudlarek, Paweł Kozłowski, Bartłomiej Sikorski, Sebastian Paruzel 7:3 (21:9)
4. Mikołaj Menz, Daniel Ordon, Michał Menz, Oskar Dusiński 6:4 (27:13)
5. Paweł Szkudlarek, Arkadiusz Graczyk, Sebastian Paruzel, Piotr Kweczke 7:3 (34:16)
6. Łukasz Łaniecki, Daniel Ordon, Mikołaj Menz, Jakub Ordon 6:4 (40:20)
7. Paweł Kozłowski, Bartłomiej Sikorski, Mateusz Radomski, Radosław Sieradzki 5:5 (45:25)
8. Arkadiusz Graczyk, Michał Menz, Piotr Kweczke, Oskar Dusiński 7:3 (52:28)
9. Paweł Kozłowski, Paweł Szkudlarek, Mateusz Radomski, Jakub Ordon (W) 7:2 (59:30)
10. Sebastian Paruzel, Łukasz Łaniecki, Bartłomiej Sikorski, Tomasz Wejerowski 4:6 (63:36)
11. Daniel Ordon, Arkadiusz Graczyk, Paweł Szkudlarek, Oskar Dusiński 5:5 (68:41)
12. Mikołaj Menz, Sebastian Paruzel, Michał Menz, Piotr Kweczke 6:4 (74:45)
13. Daniel Ordon, Tomasz Wejerowski, Jakub Ordon, Radosław Sieradzki (W) 3:6 (77:51)
14. Łukasz Łaniecki, Mateusz Radomski, Bartłomiej Sikorski, Marcel Kubiak 5:5 (82:56)
15. Nikodem Koperski, Paweł Kozłowski, Bartłomiej Sikorski, Mateusz Radomski (W) 7:2 (89:58)
16. Marcel Kubiak, Mikołaj Menz, Oskar Dusiński, Piotr Kweczke 7:3 (96:61)