Zapowiedź spotkań CS1. Liga (Runda 1)

Czas na odrobienie zaległości również w CS 1. Lidze. Najwięcej emocji prawdopodobnie czekać będzie nas w Zielonej Górze, gdzie podrażniony ZKS przegraną w Świętochłowicach, będzie chciał wysoko postawić poprzeczkę Drwęcy Kaszczorek.  Szawer II Leszno z pewnością będzie chciał pokazać się z dobrej strony i wykorzystać atut własnego toru, jednak rywal z pewnością ciężki, a będzie nim Śląsk Świętochłowice.

ZKS INFOCOPY ZIELONA GÓRA – DRWĘCA KASZCZOREK godz. 12.00

Zielonogórzanie świetnie zaprezentowali się w Świętochłowicach, gdzie byli bliscy sprawienia wielkiej sensacji i wygrania na Śląsku. Skład gospodarzy na ten sezon prezentuje się bardzo solidne i z pewnością ZKS stać na to, aby włączyć się do walki o najwyższe cele. Drwęca po wysokim zwycięstwie nad Lwami z Częstochowy do Zielonej Góry przyjedzie z pewnością po kolejną wygraną. Tutaj jednak dużo zależy jakimi nazwiskami będą dysponować goście.

LKS SZAWER II LESZNO – ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE godz. 14.00

Faworytem tego spotkania wydają się goście, którzy chcąc walczyć o awans do CS Superligi muszą wygrywać spotkania również wyjazdowe. Gospodarze będą z pewnością chcieli powalczyć o pierwszą wygraną w tym sezonie, Więcej autów jest jednak z pewnością po stronie drużyny ze Śląska.