Nadrabiamy zaległości! Zapowiedź spotkań CSS (Runda 1)

Czas nadrobić zaległości 1 rundy CS Superligi. W sobotę na dwóch torach w Wielkopolsce dojdzie do bardzo ciekawych pojedynków. Mistrzowie Polski z Torunia udadzą się do Ostrowa Wielkopolskiego. W drugim pojedynku powracający do najwyższej klasy rozgrywkowej, LKS Szawer Leszno gościć będzie u siebie drużynę z Gniezna.

OS OMEGA INFORNET.EU OSTRÓW WLKP. – TSŻ SCHOENBERGER TORUŃ 06.05.2023 godz. 15.30 sobota

Oczy wielu osób w sobotę z pewnością będą zwrócone w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego. Bez żadnych wątpliwości jest to hit kolejki, który będzie trzymać w napięciu do ostatniego wyścigu. Ciężko wskazać faworyta tego meczu, ponieważ obie drużyny po swojej stronie mają mocne punkty. Z jednej strony takie nazwiska jak Szymański, Bas, Kościecha a z drugiej strony Grabowski, Kołata, Kowalczyk. Często o wyniku drużyny decydują juniorzy, ale tutaj znowu obie drużyny mają w swoich szeregach znakomitych młodych zawodników.

LKS SZAWER LESZNO – ASEKO UBEZPIECZENIA ORZEŁ GNIEZNO 06.05.2023 godz. 16:00 sobota

Jeśli leszczynianie chcą włączyć się w tym w walkę o jeden z medali Drużynowych Mistrzostw Polski, to jest to mecz z gatunku, który muszą wygrać. Tutaj nie może być miejsca na błędy i wpadki. Goście od kilku lat na torze w Lesznie czują się bardzo dobrze, a najlepiej mogą świadczyć trzy ostatnie spotkania, które gnieźnianie wygrali. Wydaje się, że największa odpowiedzialność może spoczywać na juniorach obu ekip i to ich punkty mogą zdecydować kto w tym meczu okaże się drużyną lepszą.