Ta ostatnia… sobota. Kończymy ligowe rozgrywki w 2023 roku (zapowiedź)

Najbliższy weekend 23-24 września 2023 roku będzie stał pod znakiem ostatnich ligowych starć w sezonie 2023. Najciekawiej będzie w CS 1. Lidze.

CS Superliga

sobota, 23.09.2023

14:00 – TSŻ Schoenberger Toruń vs. OS Omega INFORNET.eu Ostrów

W Toruniu spotkają się mistrzowie Polski z wicemistrzami kraju. Na przestrzeni całego sezonu obie ekipy zdystansowały resztę CS Superligi, co pokazuje nie tylko tabela, ale także jazda torunian i ostrowian. W sobotę powinniśmy się spodziewać ciekawego pojedynku.

18:00 – Autojazda Mustang Żołędowo vs. Aseko Ubezpieczenia Orzeł Gniezno

Żołędowianie promują ten mecz jako wielkie święto. Nic dziwnego, wszak w sobotę odbiorą swoje pierwsze w historii ligowe medale. Klub z Żołędowa czekał na ten moment 25 lat. Smutniej będzie w obozie z Gniezna. Ekipa z pierwszej stolicy Polski po raz pierwszy w erze CS Superligi kończy poza podium.

niedziela, 24.09.2023

13:00 – PKS Victoria Poczesna vs. MS Śląsk Świętachłowice 

Pocześnianie są na prostej drodze do awansu do CS Superligi, z racji, że finaliści rozgrywek Drwęca Kaszczorek oraz LKS Szawer II Leszno startują na prawach rezerw. Świętachłowiczanie zrobią wszystko, aby odwrócić losy dwumeczu na swoją korzyść. Pierwszy mecz padł łupem PKS Victorii, która wygrała dziesięcioma „oczkami”

18:00 – LKS Szawer II Leszno vs. Drwęca Kaszczorek

Czas na finałowe rozstrzygnięcie na zapleczu CS Superligi. Przed sezonem nikt nie stawiał na finał z udziałem leszczynian i torunian, a obie ekipy nic sobie nie robiły ze wszystkich opinii. Pierwszy mecz finałowy pokazał, że możemy liczyć na porządne ściganie. Drwęca posiada szesnaście punktów zaliczki.