piątek, 30 lipcaCS Superliga - nowa jakość speedrowera
Shadow

Kalendarz speedrowera

Kwiecień
17 – 1. kolejka DM I Ligi Zachodniej (Zielona Góra, Leszno)
18 – 2. kolejka CS Superligi
24 – 1. runda IPP Żaków (Bydgoszcz)
25 – 3. kolejka CS Superligi

Maj
1 – 1. kolejka CS Superligi (zaległa)
2 – Turniej o puchar portalu Na Wirażu (Wrocław)
3 – Szarża Wrocław vs Reprezentacja Polski (Wrocław)

7 – 2. runda DM I Ligi Południowej (Świętochłowice)
8 – 1. runda IPP: Młodzików, Kadetów, Kobiet (Żołędowo)

9 – 4. kolejka CS Superligi
15 – 2. kolejka DM I Ligi Zachodniej (Leszno, Wrocław)
15 – 1. runda IPP Żaków (Bydgoszcz)
16 – 5. kolejka CS Superligi
22 – 2. runda IPP Żaków (Poczesna)
23 – 6. kolejka CS Superligi
29 – Puchar Polski: Juniorów, Open, Drużyn Mieszanych (Częstochowa)
30 – 7. kolejka CS Superligi

Czerwiec
3 – Turniej o Trójząb Wodnika Kaszczorka
3 – 3. kolejka DM I Ligi Zachodniej (Leszno)
3 – 3. runda DM I Ligi Południowej (Poczesna)
5 – 1. runda Best Pairs (Wrocław)
5 – 3. kolejka DM I Ligi Zachodniej (Wrocław)
6 – 2. kolejka CS Superligi (zaległa)

12 – DPP: Młodzików, Kadetów, Kobiet (Żołędowo)
13 – 8. kolejka CS Superligi
19 – 3. runda IPP Żaków (Leszno)
20 – 9. kolejka CS Superligi
26 – Mistrzostwa Polski Par Klubowych (Gniezno)
27 – Mistrzostwa Polski Par Klubowych (Gniezno)

Lipiec
3 – 4. runda IPP Żaków (Leszno)
3 – 4. runda DM I Ligi Południowej (Mikołów)

4 – 10. kolejka CS Superligi
10 – Memoriał Jakuba Kroczaka (Wrocław)
10 – 4. kolejka DM I Ligi Zachodniej (Zielona Góra)
11 – 5. runda DM I Ligi Południowej (Częstochowa)
17 – Best Pairs (Częstochowa)
17 – IM Okręgu Zachodniego (Leszno)
18 – Turniej Zaplecza Kadry (Ostrów Wlkp.)
24 – III Memoriał Pawła Waloszka (Świętochłowice)
25 – Turniej Zaplecza Kadry (Świętochłowice)

30 – Mistrzostwa Europy (Sheffield)
31 – Mistrzostwa Europy (Manchester)

Sierpień
1 – Mistrzostwa Europy (Manchester)
8 – Turniej Zaplecza Kadry (Zielona Góra)
14 – 5. kolejka DM I Ligi Zachodniej (Zielona Góra)
15 – 6. runda DM I Ligi Południowej (Rybnik)
21 – 3. runda Best Pairs (Wrocław)
21 – 6. kolejka DM I Ligi Zachodniej (Wrocław, Zielona Góra)
22 – Mecze barażowe o półfinał CS Superligi (pierwsze mecze)
28 – Indywidualne Mistrzostwa Polski (Wrocław)
29 – Indywidualne Mistrzostwa Polski (Wrocław)

Wrzesień
4 – 2. runda IPP: Młodzików, Kadetów, Kobiet (Poczesna)
5 – Mecze barażowe o półfinał CS Superligi (rewanże)
10 – Mistrzostwa Europy Drużyn Klubowych (Toruń)
11 – Mistrzostwa Europy Drużyn Klubowych (Toruń)
12 – Mistrzostwa Europy Drużyn Klubowych (Toruń)
18 – 5. runda IPP Żaków (Wrocław)
18 – 6. runda DM I Ligi Południowej (tba)

19 – Półfinały CS Superligi (pierwsze mecze)
25 – DMP: Kadetów, Juniorów, Młodzieżowców (Żołędowo)
26- DMP: Kadetów, Juniorów, Młodzieżowców (Żołędowo)

Październik
2 – 3. runda IPP: Młodzików, Kadetów, Kobiet (Ostrów Wlkp.)
3 – Półfinały CS Superligi (rewanże)
9 – Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków (Żołędowo)
10 – Finały CS Superligi (pierwsze mecze)
16 – IPP: Juniorów, Młodzieżowców, Open, Weteranów (Poczesna)
17 – Finały CS Superligi (rewanże)

Listopad
11 – Turniej Niepodległości (Ostrów Wlkp.)

Grudzień
4 – Turniej Mikołajkowy (Leszno)