piątek, 30 lipcaCS Superliga - nowa jakość speedrowera
Shadow

Zwycięstwo Orła z Victorią

Mikołaj Menz w pojedynku z Markiem Pronobisem (fot. Dorota Wiśniewska)

Renault Autosanok Orzeł Gniezno wygrywa w niedzielnym meczu Młodej CS Superligi w Gminie Bargły. Tam miejscowa PKS Victoria, choć dzielnie się stawiała rywalowi, to nie była w stanie sprawić niespodzianki.

VICTORIA POCZESNA: 69
11. Patryk Lukas (3,-,2*,2*,2*) 9+3
12. Sandra Charbich (2*,3*,-,3,2) 10+2
13. Arkadiusz Dudek (2,3,4,-) 9
14. Alicja Hamara (1,2*,2,3,2*) 10+2
15. Oskar Dusiński (2,2,3,2*) 9+1
16. Mikołaj Podwyszyński (w,1,2*,-) 3+1
17. Jakub Deska (2*,3) 5+1
18. Łukasz Waszczyk (3,1) 4
19. Aleks Radło (4,3,3) 10

RENAULT AUTOSANOK ORZEŁ GNIEZNO: 80
1. Łukasz Kokott (4,4,-,-) 8
2. Marcel Morawski (1,1,1,1,1) 5
3. Mikołaj Menz (3*,3*,4,4,4) 18+2
4. Arkadiusz Graczyk (4,4,1,1,4) 14
5. Mikołaj Reszelewski (3*,1,3,4,4) 15+1
6. Michał Menz (4,2,1,1,1) 9
7. Dariusz Bierniewicz (3*) 3+1
8. Borys Kołodziejski (4,4) 8

BIEG PO BIEGU:
1. Łukasz Kokott, Patryk Lukas, Sandra Charbich, Marcel Morawski 5:5 (5:5)
2. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Arkadiusz Dudek, Alicja Hamara 3:7 (8:12)
3. Michał Menz, Mikołaj Reszelewski, Oskar Dusiński, Mikołaj Podwyszyński (W) 2:7 (10:19)
4. Łukasz Kokott, Arkadiusz Dudek, Alicja Hamara, Marcel Morawski 5:5 (15:24)
5. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Oskar Dusiński, Mikołaj Podwyszyński 3:7 (18:31)
6. Aleks Radło, Sandra Charbich, Michał Menz, Mikołaj Reszelewski 7:3 (25:34)
7. Borys Kołodziejski, Oskar Dusiński, Mikołaj Podwyszyński, Marcel Morawski 5:5 (30:39)
8. Mikołaj Menz, Łukasz Waszczyk, Patryk Lukas, Arkadiusz Graczyk 5:5 (35:44)
9. Arkadiusz Dudek, Mikołaj Reszelewski, Alicja Hamara, Michał Menz 6:4 (41:48)
10. Borys Kołodziejski, Sandra Charbich, Oskar Dusiński, Arkadiusz Graczyk 5:5 (46:53)
11. Mikołaj Reszelewski, Aleks Radło, Jakub Deska, Marcel Morawski 5:5 (51:58)
12. Mikołaj Menz, Alicja Hamara, Patryk Lukas, Michał Menz 5:5 (56:63)
13. Mikołaj Menz, Jakub Deska, Patryk Lukas, Michał Menz 5:5 (61:68)
14. Mikołaj Reszelewski, Aleks Radło, Alicja Hamara, Marcel Morawski 5:5 (66:73)
15. Arkadiusz Graczyk, Dariusz Bierniewicz, Sandra Charbich, Łukasz Waszczyk 3:7 (69:80)