Zwycięstwo Orła w Ostrowie

Orzeł Gniezno triumfował w niedzielne popołudnie w Ostrowie Wielkopolskim w meczu 2. kolejki z tamtejszą OS Omegą. W ekipie Marcina Puka najlepiej radził sobie Paweł Szkudlarek, który wywalczył 16 punktów z dwoma bonusami. Debiut w barwach Orła zaliczył Krystian Górniaczyk (13+1).

OS OMEGA INFORNET.EU OSTRÓW WLKP.: 71
11. Marcin Kołata (2,1,2,-,3) 8
12. Jakub Jajeśniak (4,2,1,1) 8
13. Piotr Kupczyk (1,-,2,-) 3
14. Wojciech Małecki (4,2,-,1,w) 7
15. Szymon Kowalczyk (4,1,3,2,4) 14
16. Hubert Gaicki (2,-,-,1) 3
17. Karol Kędzierski (-,1,1,-) 2
18. Igor Domagała (1,3*,3,2) 9+1
19. Dariusz Pilas NS
20. Bartosz Grabowski (4,4,4,4,1) 17

ASEKO ORZEŁ GNIEZNO: 87
1. Łukasz Łaniecki (3,4,1,3*,4) 15+1
2. Marcin Puk NS
3. Krystian Górniaczyk (3,3,3*,2,2) 13+1
4. Mikołaj Menz (2*,3*,4,4,2*) 15+3
5. Paweł Kozłowski (1,3*,3,3) 10+1
6. Michał Menz (4,2,2,1) 9
7. Paweł Szkudlarek (3*,2*,4,4,3) 16+2
8. Radosław Sieradzki (w,4,3,2*) 9+1

BIEG PO BIEGU:
1. Michał Menz, Paweł Szkudlarek, Hubert Gaicki, Igor Domagała 3:7 (3:7)
2. Jakub Jajeśniak, Łukasz Łaniecki, Marcin Kołata, Radosław Sieradzki (W) 6:3 (9:10)
3. Wojciech Małecki, Krystian Górniaczyk, Mikołaj Menz, Piotr Kupczyk 5:5 (14:15)
4. Szymon Kowalczyk, Igor Domagała, Michał Menz, Paweł Kozłowski 7:3 (21:18)
5. Bartosz Grabowski, Krystian Górniaczyk, Paweł Szkudlarek, Karol Kędzierski 5:5 (26:23)
6. Radosław Sieradzki, Paweł Kozłowski, Jakub Jajeśniak, Szymon Kowalczyk 3:7 (29:30)
7. Łukasz Łaniecki, Mikołaj Menz, Wojciech Małecki, Marcin Kołata 3:7 (32:37)
8. Paweł Szkudlarek, Igor Domagała, Michał Menz, Karol Kędzierski 4:6 (36:43)
9. Bartosz Grabowski, Radosław Sieradzki, Piotr Kupczyk, Łukasz Łaniecki 6:4 (42:47)
10. Mikołaj Menz, Krystian Górniaczyk, Marcin Kołata, Jakub Jajeśniak 3:7 (45:54)
11. Bartosz Grabowski, Paweł Kozłowski, Igor Domagała, Michał Menz 6:4 (51:58)
12. Paweł Szkudlarek, Szymon Kowalczyk, Krystian Górniaczyk, Hubert Gaicki 4:6 (55:64)
13. Bartosz Grabowski, Paweł Kozłowski, Radosław Sieradzki, Wojciech Małecki 5:5 (60:69)
14. Mikołaj Menz, Łukasz Łaniecki, Szymon Kowalczyk, Jakub Jajeśniak 3:7 (63:76)
15. Łukasz Łaniecki, Marcin Kołata, Krystian Górniaczyk, Wojciech Małecki (W) 3:6 (66:82)
16. Szymon Kowalczyk, Paweł Szkudlarek, Mikołaj Menz, Bartosz Grabowski 5:5 (71:87)