poniedziałek, 27 wrześniaCS Superliga - nowa jakość speedrowera
Shadow

Zwycięstwa Szawera i Victorii w Żakach

Aleks Radło (fot. Dorota Wiśniewska)

Kolejne dwa mecze CS SUperligi Żaków za nami. W Lesznie tamtejszy LKS Szawer podejmował TSŻ Schoenberger Toruń, z kolei w Ostrowie Wielkopolskim tamtejsza OS Omega zmierzyła się z PKS Victorią Poczesna.

LKS SZAWER LESZNO: 63
11. Albert Seweryn (4,4,3*,4,3*) 18+2
12. Nikodem Tomowiak (2,3*,2,-,2) 9+1
13. Filip Balcer (4,4,4,2,4) 18
14. Jerzy Łabędzki (2,1,-,3*,4) 10+1
15. Rafał Białasik (4) 4
16. Hubert Idowiak (4) 4

TSŻ SCHOENBERGER TORUŃ: 37
1. Antoni Bosak (3,2*,2,3,2) 12+1
2. Felix Górniak (1,3,3,1,1) 9
3. Xawery Jeziorek (3,2,1,2,3) 11
4. Nikodem Dawid (1,1,1,1,1) 5

BIEG PO BIEGU:
1. Albert Seweryn, Antoni Bosak, Nikodem Tomowiak, Felix Górniak 6:4 (6:4)
2. Filip Balcer, Xawery Jeziorek, Jerzy Łabędzki, Nikodem Dawid 6:4 (12:8)
3. Filip Balcer, Felix Górniak, Antoni Bosak, Jerzy Łabędzki 5:5 (17:13)
4. Albert Seweryn, Nikodem Tomowiak, Xawery Jeziorek, Nikodem Dawid 7:3 (24:16)
5. Hubert Idowiak, Albert Seweryn, Antoni Bosak, Nikodem Dawid 7:3 (31:19)
6. Filip Balcer, Felix Górniak, Nikodem Tomowiak, Xawery Jeziorek 6:4 (37:23)
7. Rafał Białasik, Antoni Bosak, Filip Balcer, Nikodem Dawid 6:4 (43:27)
8. Albert Seweryn, Jerzy Łabędzki, Xawery Jeziorek, Felix Górniak 7:3 (50:30)
9. Jerzy Łabędzki, Xawery Jeziorek, Nikodem Tomowiak, Nikodem Dawid 6:4 (56:34)
10. Filip Balcer, Albert Seweryn, Antoni Bosak, Felix Górniak 7:3 (63:37)

OS OMEGA OSTRÓW WLKP.: 41
11. Hubert Gaicki (2*,3,2,-,3) 10+1
12. Adam Ryfa (3,1,2*,-,1) 7+1
13. Paweł Kuświk (2,3,3,3,4) 15
14. Janusz Jaworowicz (1,-,1,1) 3
15. Aleksandra Kuświk (1,2,2) 5
16. Ksawier Frąszczak (1) 1

VICTORIA POCZESNA: 59
1. Aleks Radło (4,4,3*,4,4) 19+1
2. Marcel Rakus (1,-,4,4) 9
3. Piotr Kweczke (3*,4,1,3*,2) 13+2
4. Hanna Kweczke (4,2,-,2,3) 11
5. Dawid Białas (2,4,1) 7

BIEG PO BIEGU:
1. Aleks Radło, Adam Ryfa, Hubert Gaicki, Marcel Rakus 5:5 (5:5)
2. Hanna Kweczke, Piotr Kweczke, Paweł Kuświk, Janusz Jaworowicz 3:7 (8:12)
3. Aleks Radło, Paweł Kuświk, Dawid Białas, Aleksandra Kuświk 4:6 (12:18)
4. Piotr Kweczke, Hubert Gaicki, Hanna Kweczke, Adam Ryfa 4:6 (16:24)
5. Dawid Białas, Aleks Radło, Hubert Gaicki, Janusz Jaworowicz 3:7 (19:31)
6. Marcel Rakus, Paweł Kuświk, Adam Ryfa, Piotr Kweczke 5:5 (24:36)
7. Aleks Radło, Paweł Kuświk, Hanna Kweczke, Ksawier Frąszczak 4:6 (28:42)
8. Marcel Rakus, Piotr Kweczke, Aleksandra Kuświk, Janusz Jaworowicz 3:7 (31:49)
9. Aleks Radło, Hubert Gaicki, Piotr Kweczke, Adam Ryfa 4:6 (35:55)
10. Paweł Kuświk, Hanna Kweczke, Aleksandra Kuświk, Dawid Białas 6:4 (41:59)