Zapowiedź spotkań CS 1. Liga (Runda 2)

CS 1. LIGA

MS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE – ZKS INFOCOPY ZIELONA GÓRA

Mecz jednego z faworytów do awansu z drużyną, która może okazać się czarnym koniec CS 1. Ligi. Śląsk Świętochłowice po spadku do niższej ligi) jest zdeterminowany, aby ponownie znaleźć się wśród zespołów walczących o medale DMP. ZKS, wzmocniony Damianem Wojczyńskim ma powalczyć o sprawienie kilku niespodzianek i zawalczyć o play-off. Do drużyny Śląska Świętochłowice wracają m.in. Mateusz Pacek, Kamil Niemiec, czy także Marcel Krzykowski. Faworytem powinni być gospodarze. Początek spotkania o godz. 14.00.

DRWĘCA KASZCZOREK – LWY AVIA CZĘSTOCHOWA

Za Lwami już pierwsze spotkanie, gdzie na własnym torze ulegli swoim sąsiadom z Poczesnej. Drwęca to rezerwy TSŻ Toruń z nazwiskami w składzie, które gwarantują walkę o zwycięstwo w każdym spotkaniu. Lwy do tego spotkania mają ponownie podejść z myślą o swojej młodzieży, która ma zbierać cenne doświadczenie. Do Drwęcy powraca Szymon Rząd, który w poprzednim sezonie był ważnym ogniwem w Orle Gniezno. Faworyt jest tylko jeden, a są nim gospodarze. Początek spotkania o godz. 14.00.

PKS VICORIA POCZESNA – LKS SZAWER II LESZNO

Leszno ponownie w lidze wystawiło dwie drużyny. Podobna sytuacja miała miejsce już bardzo dawno, jednak w zespole z Wielkopolski jest duże grono weteranów, którzy szukają możliwości do jazdy. Rezerwy Szawera to połączenie doświadczenia z młodością. Dla gospodarzy będzie to już drugie spotkanie ligowe, gdzie ponownie są faworytem. Ciekawych wyścigów z pewnością brakować nie będzie, jednak to gospodarze powinni wygrać ten mecz. Początek spotkania o godz. 13.00.