Za nami aż trzy spotkania w CS Superlidze Żaków

19 maja przyniósł, aż cztery spotkania w ramach CS Superligi Żaków. Sporo powodów do zadowolenia mogą mieć młodzi zawodnicy z Częstochowy, Ostrowa oraz Gniezna, którzy triumfowali w swoich pojedynkach.

LWY AVIA CZĘSTOCHOWA: 62
11. Sebastian Wyrwał (4,3,4,4,4) 19
12. Natan Asendrych (1,2,2*,2) 7+1
13. Jakub Klammeth (2*,1,3*,3,w) 9+2
14. Mateusz Drej (3,2*,1,2,3) 11+1
15. Mikołaj Piekarski (4,3,3,4,2) 16
16. Filip Korąbka NS
17. Jakub Szczerba NS

NIZIOŁKI SZARŻA WROCŁAW: 57
1. Jan Bujnowski (2*,4,2,1) 9+1
2. Kamil Matuszak NS
3. Dominik Matuszak (1,2,1,1,1) 6
4. Kacper Budziński (-,1,-,1) 2
5. Liwiusz Olszewski (1,-,2,-,2) 5
6. Wojciech Kowalski (4,4,4,3,4) 19
7. Kacper Kijkowski (3,3,4,3,3) 16

BIEG PO BIEGU:
1. Sebastian Wyrwał, Kacper Kijkowski, Jan Bujnowski, Natan Asendrych 5:5 (5:5)
2. Wojciech Kowalski, Mateusz Drej, Jakub Klammeth, Dominik Matuszak 5:5 (10:10)
3. Mikołaj Piekarski, Kacper Kijkowski, Natan Asendrych, Liwiusz Olszewski 6:4 (16:14)
4. Jan Bujnowski, Sebastian Wyrwał, Dominik Matuszak, Jakub Klammeth 4:6 (20:20)
5. Wojciech Kowalski, Mikołaj Piekarski, Mateusz Drej, Kacper Budziński 5:5 (25:25)
6. Sebastian Wyrwał, Jakub Klammeth, Jan Bujnowski, Dominik Matuszak 7:3 (32:28)
7. Kacper Kijkowski, Jakub Klammeth, Liwiusz Olszewski, Mateusz Drej 4:6 (36:34)
8. Wojciech Kowalski, Mikołaj Piekarski, Natan Asendrych, Dominik Matuszak 5:5 (41:39)
9. Mikołaj Piekarski, Kacper Kijkowski, Mateusz Drej, Jan Bujnowski 6:4 (47:43)
10. Sebastian Wyrwał, Wojciech Kowalski, Natan Asendrych, Kacper Budziński 6:4 (53:47)
11. Wojciech Kowalski, Mateusz Drej, Liwiusz Olszewski, Jakub Klammeth (W) 3:6 (56:53)|
12. Sebastian Wyrwał, Kacper Kijkowski, Mikołaj Piekarski, Dominik Matuszak 6:4 (62:57)

___

OS OMEGA INFORNET.EU OSTRÓW WLKP.: 60
11. Adam Ryfa (3,3,3,4,2*) 15+1
12. Kacper Oliński (-,1,3*,-) 4+1
13. Oskar Grzeszczyk (4,2*,1,-,3) 10+1
14. Tymoteusz Wenzel (2,3*,2,2) 9+1
15. Oliwier Sikora (4,4,4,1,4) 17
16. Gabriel Dudziński (2,1) 3
17. Marcel Jurek (1) 1
18. Jan Ryfa (1) 1

TSŻ BIOFARM TORUŃ: 57
1. Antoni Bosak (4,4,2,4,4) 18
2. Xawery Jeziorek (w,3,4,4,3*,3) 17+1
3. Antoni Sikorski (1,-,-,1) 2
4. Maksymilian Bębacz (-,2,2,2*,1) 7+1
5. Kacper Małkiewicz (2*,t,2,3,2*) 9+2
6. Igor Stelter (3,1) 4

BIEG PO BIEGU:
1. Antoni Bosak, Adam Ryfa, Gabriel Dudziński, Xawery Jeziorek (W) 5:4 (5:4)
2. Oskar Grzeszczyk, Igor Stelter, Tymoteusz Wenzel, Antoni Sikorski 6:4 (11:8)
3. Oliwier Sikora, Xawery Jeziorek, Kacper Małkiewicz, Kacper Oliński 5:5 (16:13)
4. Antoni Bosak, Adam Ryfa, Oskar Grzeszczyk, Igor Stelter 5:5 (21:18)
5. Oliwier Sikora, Tymoteusz Wenzel, Maksymilian Bębacz, Kacper Małkiewicz (T) 7:2 (28:20)
6. Xawery Jeziorek, Adam Ryfa, Antoni Bosak, Oskar Grzeszczyk 4:6 (32:26)
7. Xawery Jeziorek, Tymoteusz Wenzel, Kacper Małkiewicz, Jan Ryfa 3:6 (35:32)
8. Oliwier Sikora, Kacper Oliński, Maksymilian Bębacz, Antoni Sikorski 7:3 (42:35)
9. Antoni Bosak, Xawery Jeziorek, Tymoteusz Wenzel, Oliwier Sikora 3:7 (45:42)
10. Adam Ryfa, Kacper Małkiewicz, Maksymilian Bębacz, Gabriel Dudziński 5:5 (50:47)
11. Antoni Bosak, Oskar Grzeszczyk, Adam Ryfa, Maksymilian Bębacz 5:5 (55:52)
12. Oliwier Sikora, Xawery Jeziorek, Kacper Małkiewicz, Marcel Jurek 5:5 (60:57)

___

AUTOJAZDA MUSTANG ŻOŁĘDOWO: 57
11. Wojciech Partyka (4,3,2,2*,3) 14+1
12. Adam Niezgódka (2,3,3,3) 11
13. Franciszek Stan (2*,1,1,-,1) 5+1
14. Maksymilian Tacij (3,-,3,2*) 8+1
15. Szymon Sobociński (2*,3,2*,-,3) 10+2
16. Karol Nowiński (2*,2*,3,2*) 9+3

MIKO-TRANS ORZEL GNIEZNO: 63
1. Nikodem Łaniecki (3,2,3*,4,2) 14+1
2. Alex Janas (1,1,1,1,1) 5
3. Szymon Bochenek (4,4,4,4,4) 20
4. Leon Tuleja (1,1,1,1) 4
5. Jakub Nowak (4,4,4,4,4) 20

BIEG PO BIEGU:
1. Wojciech Partyka, Nikodem Łaniecki, Adam Niezgódka, Alex Janas 6:4 (6:4)
2. Szymon Bochenek, Maksymilian Tacij, Franciszek Stan, Leon Tuleja 5:5 (11:9)
3. Jakub Nowak, Adam Niezgódka, Szymon Sobociński, Alex Janas 5:5 (16:14)
4. Szymon Bochenek, Wojciech Partyka, Nikodem Łaniecki, Franciszek Stan 4:6 (20:20)
5. Jakub Nowak, Szymon Sobociński, Karol Nowiński, Leon Tuleja 5:5 (25:25)
6. Szymon Bochenek, Nikodem Łaniecki, Wojciech Partyka, Franciszek Stan 3:7 (28:32)
7. Jakub Nowak, Maksymilian Tacij, Karol Nowiński, Alex Janas 5:5 (33:37)
8. Szymon Bochenek, Adam Niezgódka, Szymon Sobociński, Leon Tuleja 5:5 (38:42)
9. Nikodem Łaniecki, Karol Nowiński, Maksymilian Tacij, Alex Janas 5:5 (43:47)
10. Jakub Nowak, Adam Niezgódka, Wojciech Partyka, Leon Tuleja 5:5 (48:52)
11. Szymon Bochenek, Wojciech Partyka, Nikodem Łaniecki, Franciszek Stan 4:6 (52:58)
12. Jakub Nowak, Szymon Sobociński, Karol Nowiński, Alex Janas 5:5 (57:63)