piątek, 18 czerwcaCS Superliga - nowa jakość speedrowera
Shadow

Wysoki triumf torunian w Młodej CS Superlidze

Fryderyka Wojciechowska (fot. Martyna Brzezińska)

Fryderyka Wojciechowska zdobywając piętnaście punktów i będąc liderką TSŻ Schoenberger Toruń poprowadziła swój zespół do wysokiego zwycięstwa nad PKS Victorią Poczesna w meczu Młodej CS Superligi.
TSŻ SCHOENBERGER TORUŃ: 84
11. Filip Kowalski (4,-,3*,4,2) 13+1
12. Łukasz Kędziora (1,1,4,2,1) 9
13. Jakub Sawiński (4,-,4,-) 8
14. Oliwier Kędziora (1,4,2,1,3) 11
15. Jakub Kościecha (3*,-,-,-) 3+1
16. Fryderyka Wojciechowska (4,2,1,4,4) 15
17. Kosma Syrkowski (4,3*) 7+1
18. Bartłomiej Sikorski (3*,4,4) 11+1
19. Kamil Kubicki (4,1,2*) 7+1

VICTORIA POCZESNA: 65
1. Oskar Dusiński (3,2,3,4,1) 13
2. Mikołaj Podwyszyński (2*,1,-,1) 4+1
3. Sandra Charbich (2*,1,2,-,2*) 7+2
4. Łukasz Waszczyk (3,-,1,3*) 7+1
5. Alicja Hamara (2,3,1,-,3) 9
6. Daniel Kamionka (1,-,-,-) 1
7. Arkadiusz Dudek (2*,2*) 4+2
8. Jakub Deska (3,w) 3
9. Braian Charbich (3,3) 6
10. Aleks Radło (3,2*,2,4) 11+1

BIEG PO BIEGU:
1. Filip Kowalski, Oskar Dusiński, Mikołaj Podwyszyński, Łukasz Kędziora 5:5 (5:5)
2. Jakub Sawiński, Łukasz Waszczyk, Sandra Charbich, Oliwier Kędziora 5:5 (10:10)
3. Fryderyka Wojciechowska, Jakub Kościecha, Alicja Hamara, Daniel Kamionka 7:3 (17:13)
4. Oliwier Kędziora, Bartłomiej Sikorski, Oskar Dusiński, Mikołaj Podwyszyński 7:3 (24:16)
5. Kosma Syrkowski, Aleks Radło, Fryderyka Wojciechowska, Sandra Charbich 6:4 (30:20)
6. Kamil Kubicki, Alicja Hamara, Arkadiusz Dudek, Łukasz Kędziora 5:5 (35:25)
7. Bartłomiej Sikorski, Oskar Dusiński, Aleks Radło, Fryderyka Wojciechowska 5:5 (40:30)
8. Łukasz Kędziora, Filip Kowalski, Sandra Charbich, Łukasz Waszczyk 7:3 (47:33)
9. Jakub Sawiński, Jakub Deska, Oliwier Kędziora, Alicja Hamara 6:4 (53:37)
10. Oskar Dusiński, Łukasz Waszczyk, Łukasz Kędziora, Kamil Kubicki 3:7 (56:44)
11. Fryderyka Wojciechowska, Kosma Syrkowski, Aleks Radło, Mikołaj Podwyszyński 7:3 (63:47)
12. Filip Kowalski, Braian Charbich, Arkadiusz Dudek, Oliwier Kędziora 5:5 (68:52)
13. Aleks Radło, Oliwier Kędziora, Kamil Kubicki, Oskar Dusiński 5:5 (73:57)
14. Fryderyka Wojciechowska, Alicja Hamara, Sandra Charbich, Łukasz Kędziora 5:5 (78:62)
15. Bartłomiej Sikorski, Braian Charbich, Filip Kowalski, Jakub Deska (W) 6:3 (84:65)