poniedziałek, 29 listopadaCS Superliga - nowa jakość speedrowera
Shadow

Wyniki Indywidualnych Mistrzostw Polski Wrocław 2021

Marcin Szymański (fot. Bartosz Fryckowski)

Weekend 28-29 sierpnia 2021 roku stał pod znakiem Indywidualnych Mistrzostw Polski na torze we Wrocławiu. Wyłoniły one najlepszych zawodników w aż siedmiu kategoriach. Nie zabrakło niespodzianek i pięknych chwil.

Kategoria Open: 
1. Marcin Szymański (Lwy Avia Częstochowa) (4,3,4,4,4) 19 
2. Dawid Bas (MS Śląsk Świętochłowice (3,4,4,4,3) 18 
3. Paweł Kozłowski (Aseko Orzeł Gniezno) (4,4,3,3,3) 17 
 
4. Mateusz Ślęzak (Hydro-Bud Szarża Wrocław) (4,4,4,2,2) 16 
5. Arkadiusz Szymański (Aseko Orzeł Gniezno) (3,3,4,2,4) 16 
6. Jakub Kościecha (TSŻ Schoenberger Toruń) (3,4,3,3,w) 13 
7. Damian Natoński (Hydro-Bud Szarża Wrocław) (2,2,2,3,4) 13 
8. Mateusz Pacek (Hydro-Bud Szarża Wrocław) (4,3,3,1,w) 11 
9. Mateusz  Ludwiczak (LKS Szawer Leszno) (1,2,1,4,3) 11 
10. Tomasz Włodarczyk (Lwy Avia Częstochowa) (2,2,w,4,1) 9 
11. Szymon Rząd (Drwęca Kaszczorek) (1,2,2,2,2) 9 
12. Piotr Jamroszczyk (Lwy Avia Częstochowa) (1,1,3,3,-) 8 
13. Bartosz Łaniecki (Aseko Orzeł Gniezno) (2,1,2,2,1) 8 
14. Łukasz Łaniecki (Aseko Orzeł Gniezno) (2,3,2,w,-) 7 
15. Bartosz Wojtal (LKS Szawer Leszno) (3,w,1,1,1) 6 
16. Borys Wojciechowski (Drwęca Kaszczorek) (1,1,w,1,2) 5 
17. Paweł Kokot (Marwis Harpagan Zielona Góra) (w) 0 
18. Mateusz Złotnicki (PKS Victoria Poczesna) (w) 0 

Kategoria Weteranów (powyżej 40 lat): 
1. Paweł Kozłowski (Aseko Orzeł Gniezno) (4,4,4,4,4) 20 
2. Marcin Szymański (Lwy Avia Częstochowa) (4,4,3,4,4) 19 
3. Łukasz Kokott (Aseko Orzeł Gniezno) (4,3,4,4,3) 18 
 
4. Łukasz Rajewski (LKS Szawer Leszno) (3,4,3,3,4) 17 
5. Dariusz Pilas (Marwis Harpagan Zielona Góra) (3,3,4,3,3) 16 
6. Jacek Wleklik (LKS Szawer Leszno) (2,4,4,3,2) 15 
7. Tomasz Szwajorek (Lwy Avia Częstochowa) (1,2,3,4,4) 14 
8. Jakub Baldys (LKS Szawer Leszno) (3,3,2,2,2) 12 
9. Krzysztof Mądrzak (LKS Szawer Leszno) (4,w,2,2,3) 11 
10. Aleksander Zieliński (Drwęca Kaszczorek) (3,2,1,3,1) 10 
11. Bartłomiej Matuszek (Filu-Bud Szarża II Wrocław) (2,1,3,1,3) 10 
12. Arkadiusz Dudek (Lwy Avia Częstochowa) (2,3,2,1,2) 10 
13. Arkadiusz Hajost (Hydro-Bud Szarża Wrocław) (1,2,2,2,1) 8 
14. Michał Szmaj (Hydro-Bud Szarża Wrocław) (1,2,1,2,2) 8 
15. Krzysztof Góral (Filu-Bud Szarża II Wrocław) (2,1,1,1,1) 6 
16. Marek Juskowiak (LKS Szawer Leszno) (w,1,1,w,1) 3 

Kategoria Młodzieżowców (do lat 23): 
1. Bartosz Wojtal (LKS Szawer Leszno) (3,4,3,4,3) 17 
2. Nikodem Mlek (Lwy Avia Częstochowa) (3,3,4,3,3) 16 
3. Radosław Morawiak (ULKS Mustang Żołędowo) (2,4,3,2,4) 15+4 
 
4. Mateusz Pacek (Hydro-Bud Szarża Wrocław) (4,w,4,3,4) 15+3 
5. Kamil Niemiec (Hydro-Bud Szarża Wrocław) (2,4,4,2,3) 15+2 
6. Jakub Kościecha (TSŻ Schoenberger Toruń) (4,4,w,4,2) 14 
7. Szymon Rząd (Drwęca Kaszczorek) (4,2,2,3,3) 14 
8. Patryk Bielaczek (MS Śląsk Świętochłowice) () 14 
9. Mikołaj Menz (Aseko Orzeł Gniezno) (4,1,3,1,4) 13 
10. Borys Wojciechowski (Drwęca Kaszczorek) (2,2,4,4,1) 13 
11. Bartłomiej Sikorski (TSŻ Schoenberger Toruń) (3,3,1,4,1) 12 
12. Filip Janas (ZKS Zielona Góra) (2,3,2,2,2) 11 
13. Hubert Kielaszewski (LKS Szawer Leszno) (1,w,2,2,4) 9 
14. Jakub Sawiński (TSŻ Schoenberger Toruń) (1,2,2,1,2) 8 
15. Kacper Drozdowski (Marwis Harpagan Zielona Góra) (1,2,1,1,1) 6 
16. Tomasz Łaszkiewicz (LKS Strażak Mikołów) (1,1,1,1,1) 5 
17. Karol Winowicz (Marwis Harpagan Zielona Góra) ns  
18. Adrian Mokras (Marwis Harpagan Zielona Góra) ns  

Kategoria Juniorów (do lat 18): 
1. Ksawery Kielaszewski (LKS Szawer Leszno) (3,4,4,4,4) 19+4 
2. Radosław Morawiak (ULKS Mustang Żołędowo) (4,4,4,4,3) 19+3 
3. Mikołaj Menz (Renault AutoSanok Orzeł Gniezno) (4,2,4,4,4) 18 
 
4. Jakub Sawiński (TSŻ Schoenberger Toruń) (4,3,3,w,4) 14 
5. Kacper Homski (LKS Szawer Leszno) (3,4,3,3,1) 14 
6. Jakub Jajeśniak (MS Śląsk Świętochłowice) (3,2,3,4,2) 14 
7. Dawid Lis (OS INFORNET.eu Omega Ostrów) (2,3,1,3,4) 13 
8. Wiktor Czerwiński (Hydro-Bud Szarża Wrocław) (2,4,2,2,3) 13 
9. Igor Domagała (OS INFORNET.eu Omega Ostrów) (2,1,4,3,2) 12 
10. Kosma Syrkowski (TSŻ Schoenberger Toruń) (4,3,3,w,w) 10 
11. Filip Kowalski (TSŻ Schoenberger Toruń) (1,2,1,3,3) 10 
12. Karol Winowicz (Marwis Harpagan Zielona Góra) (2,2,2,1,3) 10 
13. Kamil Dembczyk (Lwy Avia Częstochowa) (3,3,2,w,w) 8 
14. Grzegorz Bućko (ZKS Zielona Góra) (1,1,2,2,2) 8 
15. Łukasz Kędziora (TSŻ Schoenberger Toruń) (w,1,w,2,-) 3 
16. Bartłomiej Sikorski (TSŻ Schoenberger Toruń) (w,1,1,1,-) 3 

Kategoria Kadetów (do lat 16): 
1. Paweł Szkudlarek (Hydro-Bud Szarża Wrocław) (4,4,3,4,2) 17+4 
2. Igor Domagała (OS INFORNET.eu Omega Ostrów) (2,4,4,3,4) 17+3 
3. Ksawery Kielaszewski (LKS Szawer Leszno) (4,w,4,4,4) 16+4 
 
4. Rafał Potoczny (LKS Szawer Leszno) (4,2,4,3,3) 16+3 
5. Kacper Homski (LKS Szawer Leszno) (3,2,3,3,3) 14 
6. Kosma Syrkowski (TSŻ Schoenberger Toruń) (w,4,4,4,1) 13 
7. Arkadiusz Graczyk (Renault AutoSanok Orzeł Gniezno) (2,3,2,2,4) 13 
8. Dawid Lis (OS INFORNET.eu Omega Ostrów) (4,w,1,3,4) 12 
9. Oliwier Kołosionek (ZKS Zielona Góra) (3,3,w,4,2) 12 
10. Filip Kowalski (TSŻ Schoenberger Toruń) (3,4,3,1,1) 12 
11. Jakub Deska (PKS Victoria Poczesna) (2,3,3,1,3) 12 
12. Sandra Charbich (Lwy Avia Częstochowa) (3,3,2,2,2) 12 
13. Fryderyka Wojciechowska (TSŻ Schoenberger Toruń) (1,2,2,2,2) 9 
14. Łukasz Kędziora (TSŻ Schoenberger Toruń) (1,2,1,1,3) 8 
15. Michał Menz (Renault AutoSanok Orzeł Gniezno) (2,1,2,1,1) 7 
16. Tomasz Wojciechowski (ZKS Zielona Góra) (1,1,1,2,1) 6 

Kategoria Młodzików (do lat 14): 
1. Paweł Szkudlarek (Hydro-Bud Szarża Wrocław) (4,4,4,2) 14+4 
2. Mikołaj Kurpisz (LKS Szawer Leszno) (4,2,4,4) 14+3 
3. Zuzanna Klett (ULKS Mustang Żołędowo) (3,4,4,3) 14+2 
 
4. Oskar Dusiński (PKS Victoria Poczesna) (2,4,4,4) 14+1 
5. Arkadiusz Graczyk (Renault AutoSanok Orzeł Gniezno) (4,3,1,3) 11 
6. Michał Menz (Renault AutoSanok Orzeł Gniezno) (3,2,3,2) 10 
7. Szymon Niciński (ZKS Zielona Góra) (2,2,1,4) 9 
8. Albert Seweryn (LKS Szawer Leszno) (1,2,3,3) 9 
9. Aleks Radło (PKS Victoria Poczesna) (3,3,w,2) 8 
10. Maja Rembiok (OS INFORNET.eu Omega Ostrów) (w,3,1,3) 7 
11. Adam Bućko (ZKS Zielona Góra) (2,1,1,2) 6 
12. Aleksandra Kuświk (OS INFORNET.eu Omega Ostrów) (1,1,1,2) 5 
13. Michał Kubiński (Filu-Bud Szarża II Wrocław) (3,w,-,-) 3 

Kategoria Kobiet: 
1. Zuzanna Klett (ULKS Mustang Żołędowo) (4,4,4,4,4) 20 
2. Fryderyka Wojciechowska (TSŻ Schoenberger Toruń) (4,3,4,4,4) 19 
3. Sandra Charbich (Lwy Avia Częstochowa) (3,4,4,3,4) 18 
 
4. Alicja Hamara (PKS Victoria Poczesna) (4,4,3,2,3) 16 
5. Oliwia Wilbrandt (ULKS Mustang Żołędowo) (4,4,2,3,3) 16 
6. Maja Rembiok (OS INFORNET.eu Omega Ostrów) (3,3,3,4,2) 15 
7. Aleksandra Kuświk (OS INFORNET.eu Omega Ostrów) (3,3,4,2,3) 15 
8. Agata Kaczmarek (ZKS Zielona Góra) (2,2,2,4,2) 12 
9. Agnieszka Bujnowska (Marwis Harpagan Zielona Góra) (w,3,3,1,4) 11 
10. Maja Madaj (ULKS Mustang Żołędowo) (1,2,1,3,3) 10 
11. Patrycja Pacek (MS Śląsk Świętochłowice) (2,2,1,3,2) 10 
12. Wiktoria Łaniecka (Renault AutoSanok Orzeł Gniezno) (3,1,2,2,1) 9 
13. Nel Białowąs (ZKS Zielona Góra) (2,1,3,1,2) 9 
14. Ewa Cegłowska (ZKS Zielona Gora) (2,2,1,2,1) 8 
15. Klaudia Kędziora (TSŻ Schoenberger Toruń) (1,1,2,1,1) 6 

Korzystając z wyników zawartych prosimy o podanie źródła z szacunku do naszej pracy.