Weekend hitów w CS Superlidze.

 

Już w sobotę o godzinie 16:00 czekają na nas wielkie emocje w Gnieźnie. W ramach zaległej 5 kolejki CSS Superligi spotkają się dwie najlepsze drużyny ubiegłego sezonu. Gospodarze ASEKO UBEZPIECZENIA ORZEŁ GNIEZNO podejmą aktualnego Drużynowego Mistrza Polski TSŻ SCHOENBERGER TORUŃ. Na gnieźnieńskim owalu będziemy mogli zobaczyć najlepszą czwórkę zawodników ubiegłorocznych IMP Pawła Kozłowskiego, Dawida Basa, Arkadiusza Szymańskiego i Jakuba Kościechę co jest gwarancją speedrowera na najwyższym poziomie.

 

Natomiast w niedzielę w ramach 6 kolejki CS Superligi torunianie podejmą na własnym torze aktualnego lidera OS OMEGA INFORBET.EU OSTRÓW WIELKOPOLSKI. Będzie to rewanżowe spotkanie tych drużyn. Pierwsze spotkanie zakończyło się minimalnym zwycięstwem TSŻ SCHOENBERGER TORUŃ, gdzie torunianie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść dopiero w biegach nominowanych. Wynik tego spotkania jest sprawą otwartą.

Początek meczu godz.16:00

 

Drugim niedzielnym meczem CS Superligi będzie pojedynek ASEKO UBEZPIECZENIA ORZEŁ GNIEZNO z LKS SZAWER LESZNO. Gospodarze będą chcieli zrewanżować się za przegraną na torze w Lesznie oraz powalczyć o punkt bonusowy.

Początek meczu godz. 16:00

 

 

Pauzuje AUTOJAZDA MUSTANG ŻOŁĘDOWO