poniedziałek, 29 listopadaCS Superliga - nowa jakość speedrowera
Shadow

W ten weekend poznamy najlepszych zawodników w kraju (listy startowe i harmonogram)

Sędzia podczas odprawy z zawodnikami (fot. Bartosz Fryckowski)

Weekend 28-29 sierpnia 2021 roku, będzie stał pod znakiem Indywidualnych Mistrzostw Polski we Wrocławiu. Podczas dwóch dni zostanie wręczone siedem kompletów medali. Znamy listy startowe oraz harmonogram imprezy.

Kategoria open:  

Półfinał I – 28.08.2021 roku (sobota), 11:15 
1. Tomasz Osiński (niezrzeszony) 
2. Tomasz Łaszkiewicz (LKS Strażak Mikołów) 
3. Dawid Bas (MS Śląsk Świętochłowice) 
4. Jakub Kościecha (TSŻ Schoenberger Toruń) 
5. Paweł Kokot (Marwis Harpagan Zielona Góra) 
6. Paweł Kozłowski (Aseko Orzeł Gniezno) 
7. Rafał Kurpiel (Filu-Bud Szarża II Wrocław) 
8. Kacper Drozdowski (Marwis Harpagan Zielona Góra) 
9. Patryk Bielaczek (MS Śląsk Świętochłowice) 
10. Arkadiusz Szymański (Aseko Orzeł Gniezno) 
11. Sławomir Pawliczek (SPR Rybnicka Kuźnia Rybnik) 
12. Piotr Jamroszczyk (Lwy Avia Częstochowa) 
13.Krzysztof Stocik (Marwis Harpagan Zielona Góra) 
14. Artur Bujnowski (Marwis Harpagan Zielona Góra) 
15. Piotr Kupczyk (LKS Szawer Leszno) 
16. Marcin Szymański (Lwy Avia Częstochowa) 
17.Bartłomiej Matuszek (Filu-Bud Szarża II Wrocław) 
18. Borys Wojciechowski (Drwęca Kaszczorek) 
19. Mateusz Ślęzak (Hydro-Bud Szarża Wrocław) 
20. Dominik Rzepka (LKS Strażak Mikołów) 
Rezerwowy: Mikołaj Zieleziński (OS INFORNET.eu Omega Ostrów) 

Półfinał II – 28.08.2021 roku (sobota), 12:45 
1. Tomasz Bodył (OS INFORNET.eu Omega Ostrów) 
2. Tomasz Włodarczyk (Lwy Avia Częstochowa) 
3. Artur Kurdyk (Marwis Harpagan Zielona Góra) 
4. Michał Nowak (Aseko Orzeł Gniezno) 
5. Arkadiusz Dudek (PKS Victoria Poczesna) 
6. Karol Krajewski (TSŻ Schoenberger Toruń) 
7. Bartosz Fryckowski (Drwęca Kaszczorek) 
8. Mateusz Pacek (Hydro-Bud Szarża Wrocław) 
9. Mateusz Ludwiczak (LKS Szawer Leszno) 
10. Bartosz Wojtal (LKS Szawer Leszno) 
11. Łukasz Łaniecki (Aseko Orzeł Gniezno) 
12. Nikodem Mlek (Lwy Avia Częstochowa) 
13. Krystian Górniaczyk (Marwis Harpagan Zielona Góra) 
14. Bartosz Łaniecki (Aseko Orzeł Gniezno) 
15. Paweł Cegielski (TSŻ Schoenberger Toruń) 
16. Damian Natoński (Hydro-Bud Szarża Wrocław) 
17. Szymon Rząd (Drwęca Kaszczorek) 
18. Dariusz Bierniewicz (Aseko Orzeł Gniezno) 
19. Mateusz Złotnicki (PKS Victoria Poczesna) 
20. Adrian Mokras (Marwis Harpagan Zielona Góra) 
Rezerwowy: Mikołaj Zieleziński (OS INFORNET.eu Omega Ostrów) 

Finał – 28.08.2021 (sobota), 19:30 

Kategoria powyżej 40 lat: 

Kwalifikacja – 29.08.2021 roku (niedziela), 10:00 
1. Konrad Kurpisz (LKS Szawer Leszno) 
2. Marcin Szymański (Lwy Avia Częstochowa) 
3. Tomasz Szwajorek (Lwy Avia Częstochowa) 
4. Arkadiusz Dudek (Lwy Avia Częstochowa) 
5. Łukasz Rajewski (LKS Szawer Leszno) 
6. Krzysztof Stocik (Marwis Harpagan Zielona Góra) 
7. Michał Szmaj (Hydro-Bud Szarża Wrocław) 
8. Aleksander Zieliński (Drwęca Kaszczorek) 
9. Krzysztof Mądrzak (LKS Szawer Leszno) 
10. Marek Juskowiak (LKS Szawer Leszno) 
11. Łukasz Kokott (Aseko Orzeł Gniezno) 
12. Jakub Baldys (LKS Szawer Leszno) 
13. Jacek Wleklik (LKS Szawer Leszno) 
14. Dariusz Pilas (Marwis Harpagan Zielona Góra) 
15. Rafał Kurpiel (Filu-Bud Szarża II Wrocław) 
16. Bartłomiej Matuszek (Filu-Bud Szarża II Wrocław) 
17. Arkadiusz Hajost (Hydro-Bud Szarża Wrocław) 
18. Pawel Kozłowski (Aseko Orzeł Gniezno) 

Finał – 29.08.2021 roku (niedziela), 14:00 

Kategoria do lat 23: 

Kwalifikacja – 29.08.2021 roku (niedziela), 10:45 
1. Nikodem Mlek (Lwy Avia Częstochowa) 
2. Tomasz Łaszkiewicz (LKS Strażak Mikołów) 
3. Jakub Sawiński (TSŻ Schoenberger Toruń) 
4. Mikołaj Menz (Aseko Orzeł Gniezno) 
5. Mikołaj Zieleziński (OS INFORNET.eu Omega Ostrów) 
6. Borys Wojciechowski (Drwęca Kaszczorek) 
7. Patryk Lukas (PKS Victoria Poczesna) 
8. Bartosz Wojtal (LKS Szawer Leszno) 
9. Filip Janas (ZKS Zielona Góra) 
10. Bartłomiej Sikorski (TSŻ Schoenberger Toruń) 
11. Adrian Mokras (Marwis Harpagan Zielona Góra) 
12. Bartosz Fryckowski (Drwęca Kaszczorek) 
13. Kacper Drozdowski (Marwis Harpagan Zielona Góra) 
14. Szymon Rząd (Drwęca Kaszczorek) 
15. Kamil Niemiec (Hydro-Bud Szarża Wrocław) 
16. Jakub Kościecha (TSŻ Schoenberger Toruń) 
17. Hubert Kielaszewski (LKS Szawe Leszno) 
18. Karol Winowicz (Mariws Harpagan Zielona Góra)  
19. Wiktor Czerwiński (Hydro-Bud Szarża Wrocław) 
20. Mateusz Pacek (Hydro-Bud Szarża Wrocław) 
21. Radosław Morawiak (ULKS Mustang Żołędowo) 
22. Patryk Bielaczek (MS Śląsk Świętochłowice) 

Finał, 29.08.2021 roku (niedziela), 17:30 

Kategoria do lat 18: 

Kwalifikacja – 28.08.2021 roku (sobota), 10:30 
1. Wiktor Czerwiński (Hydro-Bud Szarża Wrocław) 
2. Jakub Jajeśniak (MS Śląsk Świętochłowice) 
3. Bartłomiej Sikorski (TSŻ Schoenberger Toruń) 
4. Igor Domagała (OS INFORNET.eu Omega Ostrów) 
5. Marcel Świątkowski (ULKS Mustang Żołędowo) 
6. Igor Luczek (ZKS Zielona Góra) 
7. Radosław Morawiak (ULKS Mustang Żołędowo) 
8. Filip Kowalski (TSŻ Schoenberger Toruń) 
9. Dawid Lis (OS INFORNET.eu Omega Ostrów) 
10. Grzegorz Bućko (ZKS Zielona Góra) 
11. Łukasz Kędziora (TSŻ Schoenberger Toruń) 
12. Kacper Homski (LKS Szawer Leszno) 
13. Ksawery Kielaszewski (LKS Szawer Leszno) 
14. Mikołaj Menz (Renault AutoSanok Orzeł Gniezno) 
15. Kosma Syrkowski (TSŻ Schoenberger Toruń) 
16. Karol Winowicz (Mariws Harpagan Zielona Góra) 
17. Jakub Sawiński (TSŻ Schoenberger Toruń) 
18. Kamil Dembczyk (Lwy Avia Częstochowa) 

Finał – 28.08.2021 roku, 14:30 

Kategoria do lat 16: 

Finał – 29.08.2021 roku (niedziela), 12:15 
1. Filip Kowalski (TSŻ Schoenberger Toruń) 
2. Jakub Deska (PKS Victoria Poczesna) 
3. Ksawery Kielaszewski (LKS Szawer Leszno) 
4. Łukasz Kędziora (TSŻ Schoenberger Toruń) 
5. Michał Menz (Renault AutoSanok Orzeł Gniezno) 
6. Kosma Syrkowski (TSŻ Schoenberger Toruń) 
7. Sandra Charbich (Lwy Avia Częstochowa) 
8. Paweł Szkudlarek (Hydro-Bud Szarża Wrocław) 
9. Arkadiusz Graczyk (Renault AutoSanok Orzeł Gniezno) 
10. Rafał Potoczny (LKS Szawer Leszno) 
11. Fryderyka Wojciechowska (TSŻ Schoenberger Toruń) 
12. Oliwier Kołosionek (ZKS Zielona Góra) 
13. Marcel Świątkowski (ULKS Mustang Żołędowo) 
14. Dawid Lis (OS INFORNET.eu Omega Ostrów) 
15. Igor Domagała (OS INFORNET.eu Omega Ostrów) 
16. Tomasz Wojciechowski (ZKS Zielona Góra) 
Rezerwowy: Kacper Homski (LKS Szawer Leszno) 

Kategoria do lat 14: 

Finał – 28.08.2021 roku (sobota), 16:00 
1. Arkadiusz Graczyk (Renault AutoSanok Orzeł Gniezno) 
2. Maja Rembiok (OS Omega Ostrów Wielkopolski) 
3. Aleks Radło (PKS Victoria Poczesna) 
4. Szymon Niciński (ZKS Zielona Góra) 
5. Albert Seweryn (LKS Szawer Leszno) 
6. Oskar Dusiński (PKS Victoria Poczesna) 
7. Paweł Szkudlarek (Hydro-Bud Szarża Wrocław) 
8. Aleksandra Kuświk (OS INFORNET.eu Omega Ostrów) 
9. Mikołaj Kurpisz (LKS Szawer Leszno) 
10. Zuzanna Klett (ULKS Mustang Żołędowo) 
11. Adam Bućko (ZKS Zielona Góra) 
12. Michał Kubiński (Filu-Bud Szarża II Wrocław) 
13. Michał Menz (Renault AutoSanok Orzeł Gniezno) 

Kategoria kobiet: 

Finał – 29.08.2021 roku (niedziela), 15:45 
1. Wiktoria Łaniecka (Renault AutoSanok Orzeł Gniezno) 
2. Klaudia Kędziora (TSŻ Schoenberger Toruń) 
3. Nel Białowąs (ZKS Zielona Góra) 
4. Fryderyka Wojciechowska (TSŻ Schoenberger Toruń) 
5. Alicja Hamara (PKS Victoria Poczesna) 
6. Agnieszka Bujnowska (Marwis Harpagan Zielona Góra) 
7. Maja Rembiok (OS INFORNET.eu Omega Ostrów) 
8. Agata Kaczmarek (ZKS Zielona Góra) 
9. Aleksandra Kuświk (OS INFORNET.eu Omega Ostrów) 
10. Oliwia Wilbrandt (ULKS Mustang Żołędowo) 
11. Ewa Cegłowska (ZKS Zielona Góra) 
12. Karina Górniaczyk (Marwis Harpagan Zielona Góra) 
13. Maja Madaj (ULKS Mustang Żołędowo) 
14. Patrycja Pacek (MS Śląsk Świętochłowice) 
15. Sandra Charbich (Lwy Avia Częstochowa) 
16. Zuzanna Klett (ULKS Mustang Żołędowo) 

źródło: inf. własna