sobota, 19 czerwcaCS Superliga - nowa jakość speedrowera
Shadow

TSŻ Schoenberger Toruń gromi w Poczesnej

Fryderyka Wojciechowska (fot. Martyna Brzezińska)

Fryderyka Wojciechowska zdobywając osiemnaście punktów okazała się być liderką TSŻ Schoenberger Toruń w meczu Młodej CS Superligi. Torunianie odnieśli wysokie zwycięstwo w Poczesnej nad tamtejszą Victorią.

VICTORIA POCZESNA: 59
11. Patryk Lukas (3*,2*,2*,2,2) 11+3
12. Aleks Radło (4,3,3,2*,w) 12+1
13. Oskar Dusiński (3,1,2,1,2) 9
14. Sandra Charbich (2*,2,1,1,3) 9+1
15. Arkadiusz Dudek (2,2*,1,3) 8+1
16. Alicja Hamara (1,3,2,2,1) 9
17. Dawid Białas (1) 1

TSŻ SCHOENBERGER TORUŃ: 90
1. Filip Kowalski (1,3*,3*,4,4) 15+2
2. Fryderyka Wojciechowska (2,4,4,4,4) 18
3. Jakub Kościecha (4,-,4,-) 8
4. Łukasz Kędziora (1,1,1,1,2) 6
5. Jakub Sawiński (3*,4,-,3*) 10+2
6. Kamil Kubicki (4,1,-,3*) 8+1
7. Bartłomiej Sikorski (3*,3*) 6+2
8. Paweł Rybicki (4,3*) 7+1
9. Bartosz Fryckowski (4) 4
10. Borys Wojciechowski (4,4) 8

BIEG PO BIEGU:
1. Aleks Radło, Patryk Lukas, Fryderyka Wojciechowska, Filip Kowalski 7:3 (7:3)
2. Jakub Kościecha, Oskar Dusiński, Sandra Charbich, Łukasz Kędziora 5:5 (12:8)
3. Kamil Kubicki, Jakub Sawiński, Arkadiusz Dudek, Alicja Hamara 3:7 (15:15)
4. Fryderyka Wojciechowska, Filip Kowalski, Sandra Charbich, Oskar Dusiński 3:7 (18:22)
5. Bartosz Fryckowski, Alicja Hamara, Arkadiusz Dudek, Łukasz Kędziora 5:5 (23:27)
6. Jakub Sawiński, Aleks Radło, Patryk Lukas, Kamil Kubicki 5:5 (28:32)
7. Fryderyka Wojciechowska, Filip Kowalski, Alicja Hamara, Arkadiusz Dudek 3:7 (31:39)
8. Jakub Kościecha, Aleks Radło, Patryk Lukas, Łukasz Kędziora 5:5 (36:44)
9. Borys Wojciechowski, Bartłomiej Sikorski, Oskar Dusiński, Sandra Charbich 3:7 (39:51)
10. Filip Kowalski, Arkadiusz Dudek, Aleks Radło, Łukasz Kędziora 5:5 (44:56)
11. Fryderyka Wojciechowska, Jakub Sawiński, Alicja Hamara, Oskar Dusiński 3:7 (47:63)
12. Paweł Rybicki, Kamil Kubicki, Patryk Lukas, Sandra Charbich 3:7 (50:70)
13. Fryderyka Wojciechowska, Sandra Charbich, Łukasz Kędziora, Alicja Hamara 4:6 (54:76)
14. Filip Kowalski, Bartłomiej Sikorski, Oskar Dusiński, Dawid Białas 3:7 (57:83)
15. Borys Wojciechowski, Paweł Rybicki, Patryk Lukas, Aleks Radło (W) 2:7 (59:90)