Szarża Wrocław ogłosiła nazwiska czterech… dyrektorów

Włodarze Hydro-Bud Szarży Wrocław rozpoczęli odsłanianie pierwszych kart związanych  sezonem 2022. Klub na początek ogłosił nazwiska czterech dyrektorów, którzy będą odpowiedzialni za różne aspekty życia codziennego ekipy z Dolnego Śląska.

#IdzieNowe – taki hasztag towarzyszy wrocławskiemu klubowi w prezentacji składu, który w sezonie 2022 powalczy o medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Zmiany w teamie zarządzanym przez Adriana Kocura zapowiedziano kilka chwil po godzinie dwunastej, a pierwsze nazwiska zostały przedstawione jeszcze tego samego popołudnia.

Na pierwszy ogień poszedł Damian Natoński, który zostaje we Wrocławiu nie tylko w roli zawodnika, ale również… dyrektora sportowego. Częstochowianin jakiś czas temu na stałe przeprowadził się do Wrocławia, gdzie w tamtejszym klubie będzie teraz odpowiedzialny nie tylko za jazdę i zdobywanie punktów, ale również za: szkolenie młodzieży i zwiększenie zainteresowania speedrowerem u młodzieży w mieście. Ma być również wsparciem dla starszych i mniej doświadczonych jeźdźców.

Później klub poinformowało kolejnych trzech dyrektorskich stanowiskach. Michał Szmaj będzie dyrektorem ds. organizacyjnych, Witold Strzelec ds. wizerunkowych, a Arkadiusz Hajost ds. finansowo-prawnych. – Aby w sezonie 2022 pewne sprawy wyglądały lepiej, postanowiliśmy zorganizować klub trochę inaczej – pisze klub w social mediach.

Ta trójka tak samo, jak Natoński nadal będzie ścigała się w lewo. Wkrótce mamy poznać kolejnych reprezentantów tej drużyny.

Zobacz również
[latest-selected-content limit=”4″ display=”title” titletag=”b” url=”yes_blank” image=”viral-780×440″ elements=”5″ css=”four-columns align-left as-overlay tall dark hover-zoom” type=”post” status=”publish” id=”3376, 3366, 3361, 3356″ orderby=”dateD”]