Sprawdź swoją wiedzę o speedrowerze #3

Pora na trzeci quiz. W każdym z nich czeka nas was szesnaście pytań, czyli dokładnie tyle, ile biegów ma spotkanie. Jednak tematyka pytań nie będzie ograniczać się wyłącznie do wątków ligowych. W każdym pytaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna. Swoim wynikiem koniecznie pochwalcie się w mediach społecznościowych.

W tym celu czekają na Was specjalne przyciski pod quizem.

79

1 / 16

Pierwotnie w sezonie 2022 miały zostać rozegrane Mistrzostwa Świata. Ostatecznie decyzją ICSF w tym roku poznamy Mistrza Europy. Wskaż lokalizację, gdzie odbędzie się "Euro".

2 / 16

Czy Arkadiusz i Marcin Szymańscy są braćmi?

3 / 16

Czy w speedrowerze obowiązują kolory kasków tak, jak to ma miejsce na żużlu?

4 / 16

W sezonie 2022 speedrower zawita oficjalnie do nowego ośrodka, który będzie ściśle współpracował z Szarżą Wrocław. Klub ten, jak i tor zlokalizowaniu jest w Lubaniu. Wskaż, jak nazywa się drużyna w tym mieście.

5 / 16

Który z wymienionych zawodników ze Świętochłowic jeździł również na żużlu?

6 / 16

Remigiusz Burchardt i Nikodem Mlek, to jak na razie jedyni nowi zawodnicy w kadrze Drwęcy Kaszczorek. Pierwszy z nich reprezentował w ubiegłym roku toruński TSŻ, z którym sięgnął po brązowy medal DMP. Który klub reprezentował z kolei Mlek?

7 / 16

Zawodnik Szarży Wrocław - Damian Natoński parafował w ostatnich dniach kontrakt na występy na Wyspach Brytyjskich. Zawodnikiem którego klubu został częstochowianin?

8 / 16

Czy istnieje taki zapis w regulaminie? „Triumfator CS 1. Ligi ma bezpośredni awans do fazy play-off i możliwość walki o Drużynowe Mistrzostwo Polski

9 / 16

Kto znajduje się na zdjęciu?

10 / 16

CS Superliga w sezonie 2022 składać się będzie z dziesięciu kolejek fazy zasadniczej, a także czterech w ramach play-off - dwóch półfinałowych konfrontacji i finałowego dwumeczu. W które dni września rozegrane zostaną mecze decydujące o medalach? Wskaż daty.

11 / 16

10 kwietnia zainaugurowane zostaną rozgrywki o Drużynowe Mistrzostwo Polski. W CS Superlidze odbędą się trzy mecze - we Wrocławiu, w Kaszczorku i w Żołędowie. Która z podanych ekip będzie rywalem Autojazda Mustanga w 1. kolejce?

12 / 16

Arkadiusz Szymański jest jednym z kilkunastu zawodników, którzy w tej przerwie zimowej zdecydowali się na zmianę przynależności klubowej. Zawodnik gnieźnieńskiego Orła zamienił na inny klub z CS Superligi. Wskaż go.

13 / 16

Której drużyny sponsorem tytularnym został Aquapark?

14 / 16

Jaką rolę w Federacji pełni człowiek ze zdjęcia?

15 / 16

Czy zawodnik może łączyć jazdę w lidze polskiej i brytyjskiej?

16 / 16

Ile maksymalnie wyścigów może odjechać zawodnik w meczu ligowym?

Twój wynik to

Średni wynik to 79%

0%