piątek, 30 lipcaCS Superliga - nowa jakość speedrowera
Shadow

Terminarz / wyniki

3. kolejka (25.04.2021)

KS Aseko Orzeł Gniezno – Lwy Avia Częstochowa 93:65
LKS Szawer Leszno – Hydro-Bud Szarża Wrocław 81:72
(03.05) TSŻ Schoenberger Toruń – MS Śląsk Świętochłowice 76:81

1. kolejka (01.05.2021) – mecze przełożone z 11.04 z powodu obostrzeń

LKS Szawer Leszno – MS Śląsk Świętochłowice 76:81
Hydro-Bud Szarża Wrocław – Lwy Avia Częstochowa 89:70
TSŻ Schoenberger Toruń – KS Aseko Orzeł Gniezno 80:75

4. kolejka (09.05.2021)

LKS Szawer Leszno – TSŻ Schoenberger Toruń 78:79
Hydro-Bud Szarża Wrocław – KS Aseko Orzeł Gniezno 77:78
MS Śląsk Świętochłowice – Lwy Avia Częstochowa 91:60

5. kolejka (16.05.2021)

Lwy Avia Częstochowa – LKS Szawer Leszno 85:72
TSŻ Schoenberger Toruń – Hydro-Bud Szarża Wrocław 79:71
(22.05) KS Aseko Orzeł Gniezno – MS Śląsk Świętochłowice 78:80

6. kolejka (23.05.2021)

Lwy Avia Częstochowa – Hydro-Bud Szarża Wrocław 80:78
MS Śląsk Świętochłowice – LKS Szawer Leszno 91:66
KS Aseko Orzeł Gniezno – TSŻ Schoenberger Toruń 87:72

7. kolejka (30.05.2021)

LKS Szawer Leszno – KS Aseko Orzeł Gniezno 77:82
Hydro-Bud Szarża Wrocław – MS Śląsk Świętochłowice 78:80
TSŻ Schoenberger Toruń – Lwy Avia Częstochowa 93:62

2. kolejka (06.06.2021) – mecze przełożone z 18.04 z powodu obostrzeń

Lwy Avia Częstochowa – TSŻ Schoenberger Toruń 87:71
KS Aseko Orzeł Gniezno – LKS Szawer Leszno 86:72
MS Śląsk Świętochłowice – Hydro-Bud Szarża Wrocław 93:64 

8. kolejka (13.06.2021)

Hydro-Bud Szarża Wrocław – LKS Szawer Leszno 98:57
Lwy Avia Częstochowa – KS Aseko Orzeł Gniezno 86:74
MS Śląsk Świętochłowice – TSŻ Schoenberger Toruń 88:71

9. kolejka (20.06.2021)

TSŻ Schoenberger Toruń – LKS Szawer Leszno 91:66
Lwy Avia Częstochowa – MS Śląsk Świętochłowice 77:80
KS Aseko Orzeł Gniezno – Hydro-Bud Szarża Wrocław 81:74

10. kolejka (04.07.2021)

LKS Szawer Leszno – Lwy Avia Częstochowa 89:70
MS Śląsk Świętochłowice – KS Aseko Orzeł Gniezno 85:72
Hydro-Bud Szarża Wrocław – TSŻ Schoenberger Toruń 87:71

Ćwierćfinały
Pierwsze mecze (22.08.2021)

ULKS Mustang Żołędowo – TSŻ Schoenberger Toruń
Lwy Avia Częstochowa – Hydro-Bud Szarża Wrocław

Baraże o udział w półfinałach
Rewanże (05.09.2021)

TSŻ Schoenberger Toruń – ULKS Mustang Żołędowo
Hydro-Bud Szarża Wrocław – Lwy Avia Częstochowa

Półfinały
Pierwsze mecze (19.09.2021)*

MS Śląsk Świętochłowice – Toruń / Żołędowo / Wrocław / Częstochowa
KS Aseko Orzeł Gniezno – Toruń / Żołędowo / Wrocław / Częstochowa

Rewanże (03.10.2021)*

MS Śląsk Świętochłowice – Toruń / Żołędowo / Wrocław / Częstochowa
KS Aseko Orzeł Gniezno – Toruń / Żołędowo / Wrocław / Częstochowa

* kluby ze Świętochłowic i Gniezna mają prawo wyboru miejsca rozegrania pierwszego meczu (dom / wyjazd)

Finały
Pierwsze mecze (10.10.2021)

Mecz o 1. miejsce: Zwycięzca 1. półfinału – Zwycięzca 2. półfinału
Mecz o 3. miejsce: Przegrany 1. półfinału – Przegrany 2. półfinału

Rewanże (17.10.2021)

Mecz o 1. miejsce: Zwycięzca 2. półfinału – Zwycięzca 1. półfinału
Mecz o 3. miejsce: Przegrany 2. półfinału – Przegrany 1. półfinału