Terminarz / wyniki 2022

1. kolejka – 10.04.2022
Aquapark Szarża Wrocław vs. Aseko Orzeł Gniezno 75:83
Drwęca Kaszczorek vs. TSŻ Schoenberger Toruń 64:92
Autojazda Mustang Żołędowo vs. MS Śląsk Świętochłowice 97:62

2. kolejka – 24.04.2022
16:00 – MS Śląsk Świętochłowice vs. Aquapark Szarża Wrocław 65:90
14:00 – Aseko Orzeł Gniezno vs. Drwęca Kaszczorek 105:54
14:00 – TSŻ Schoenberger Toruń vs. Autojazda Mustang Żołędowo 84:71

3. kolejka – 8.05.2022
MS Śląsk Świętochłowice vs. TSŻ Schoenberger Toruń 69:86
Aquapark Szarża Wrocław vs. Drwęca Kaszczorek 98:54
Autojazda Mustang Żołędowo vs. Aseko Orzeł Gniezno Aseko Orzeł Gniezno vs. Autojazda Mustang Żołędowo (zmiana gospodarza) 83:71

4. kolejka – 15.05.2022
Aquapark Szarża Wrocław vs. Autojazda Mustang Żołędowo 79:78
Aseko Orzeł Gniezno vs. TSŻ Schoenberger Toruń 91:66
Drwęca Kaszczorek vs. MS Śląsk Świętochłowice 68:88

5. kolejka – 29.05.2022
TSŻ Schoenberger Toruń vs. Aquapark Szarża Wrocław
MS Śląsk Świętochłowice – Aseko Orzeł Gniezno Aseko Orzeł Gniezno vs. MS Śląsk Świętochłowice (zmiana gospodarza)
Autojazda Mustang Żołędowo vs. Drwęca Kaszczorek

6. kolejka – 5.06.2022
Aseko Orzeł Gniezno vs. Aquapark Szarża Wrocław (mecz przełożony na 21.05)
TSŻ Schoenberger Toruń vs. Drwęca Kaszczorek 
MS Śląsk Świętochłowice vs. Autojazda Mustang Żołędowo

7. kolejka – 12.06.2022
Aquapark Szarża Wrocław vs. MS Śląsk Świętochłowice
Drwęca Kaszczorek vs. Aseko Orzeł Gniezno 
Autojazda Mustang Żołędowo vs. TSŻ Schoenberger Toruń

8. kolejka – 3.07.2022
TSŻ Schoenberger Toruń vs. MS Śląsk Świętochłowice
Drwęca Kaszczorek vs. Aquapark Szarża Wrocław 
Aseko Orzeł Gniezno vs. Autojazda Mustang Żołędowo Autojazda Mustang Żołędowo vs. Aseko Orzeł Gniezno (zmiana gospodarza)

9. kolejka – 7.08.2022
Autojazda Mustang Żołędowo vs. Aquapark Szarża Wrocław
TSŻ Schoenberger Toruń vs. Aseko Orzeł Gniezno 
MS Śląsk Świętochłowice vs. Drwęca Kaszczorek

10. kolejka – 14.08.2022
Aquapark Szarża Wrocław vs. Schoenberger TSŻ Toruń
Aseko Orzeł Gniezno vs. MS Śląsk Świętochłowice MS Śląsk Świętochłowice  vs. Aseko Orzeł Gniezno (zmiana gospodarza)
Drwęca Kaszczorek vs. Autojazda Mustang Żołędowo
 
1. spotkania półfinałowe play-off – 21.08.2022
czwarty (po rundzie zasadniczej) – pierwszy 
trzeci – drugi

2. spotkania półfinałowe play-off – 4.09.2022
pierwszy – czwarty
drugi – trzeci 
 
1. spotkania finałowe play-off – 11.09.2022
o I miejsce – zwycięzcy półfinałów (pierwszy mecz na torze drużyny niżej sklasyfikowanej po sezonie zasadniczym) 
o III miejsce – przegrani półfinałów (pierwszy mecz na torze drużyny niżej sklasyfikowanej po sezonie zasadniczym)

2. spotkania finałowe play-off – 18.09.2022
o I miejsce
o III miejsce