piątek, 30 lipcaCS Superliga - nowa jakość speedrowera
Shadow

Renault AutoSanok Orzeł Gniezno wygrywa w Młodej CS Superlidze

Mikołaj Menz w pojedynku z Markiem Pronobisem (fot. Dorota Wiśniewska)

Mecz Młodej CS Superligi pomiędzy Renault AutoSanok Orłem Gniezno a TSŻ-em Schoenberger Toruń zakończył się triumfem miejscowych. Wśród nich najlepiej spisał się Mikołaj Menz (20). Honoru przyjezdnych bronił Jakub Kościecha (15+1).

RENAULT AUTOSANOK ORZEŁ GNIEZNO: 78
11. Dawid Zachmyc (4,4,-,-) 8
12. Michał Menz (2,2,-,1) 5
13. Mikołaj Reszelewski (3*,4,4,2,3) 16+1
14. Marcel Morawski (-,1,-,-,1) 2
15. Mikołaj Menz (4,4,4,4,4) 20
16. Wiktoria Łaniecka (1,-,1,-) 2
17. Łukasz Kokott (4,3*,4) 11+1
18. Arkadiusz Graczyk (4,1,1,4) 10
19. Mikołaj Podrzycki (1,1) 2
20. Nikodem Koperski (1,1) 2

TSŻ SCHOENBERGER TORUŃ: 72
1. Fryderyka Wojciechowska (3,2*,2*,3,2*) 12+3
2. Filip Kowalski (1,3,3,4,4) 15
3. Jakub Sawiński (1,2*,3,1,2*) 9+2
4. Kosma Syrkowski (2,3,2*,2*,3) 12+2
5. Jakub Kościecha (3,3,3,3*,3) 15+1
6. Oliwier Kędziora (2*,1,2*,2,2) 9+2

BIEG PO BIEGU:
1. Dawid Zachmyc, Fryderyka Wojciechowska, Michał Menz, Filip Kowalski 6:4 (6:4)
2. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Reszelewski, Kosma Syrkowski, Jakub Sawiński 7:3 (13:7)
3. Mikołaj Menz, Jakub Kościecha, Oliwier Kędziora, Wiktoria Łaniecka 5:5 (18:12)
4. Mikołaj Reszelewski, Filip Kowalski, Fryderyka Wojciechowska, Marcel Morawski 5:5 (23:17)
5. Mikołaj Menz, Kosma Syrkowski, Jakub Sawiński, Arkadiusz Graczyk 5:5 (28:22)
6. Dawid Zachmyc, Jakub Kościecha, Michał Menz, Oliwier Kędziora 6:4 (34:26)
7. Mikołaj Menz, Filip Kowalski, Fryderyka Wojciechowska, Wiktoria Łaniecka 5:5 (39:31)
8. Łukasz Kokott, Jakub Sawiński, Kosma Syrkowski, Arkadiusz Graczyk 5:5 (44:36)
9. Mikołaj Reszelewski, Jakub Kościecha, Oliwier Kędziora, Mikołaj Podrzycki 5:5 (49:41)
10. Mikołaj Menz, Fryderyka Wojciechowska, Kosma Syrkowski, Michał Menz 5:5 (54:46)
11. Filip Kowalski, Jakub Kościecha, Mikołaj Reszelewski, Nikodem Koperski 3:7 (57:53)
12. Arkadiusz Graczyk, Łukasz Kokott, Oliwier Kędziora, Jakub Sawiński 7:3 (64:56)
13. Filip Kowalski, Mikołaj Reszelewski, Oliwier Kędziora, Marcel Morawski 4:6 (68:62)
14. Mikołaj Menz, Kosma Syrkowski, Fryderyka Wojciechowska, Mikołaj Podrzycki 5:5 (73:67)
15. Łukasz Kokott, Jakub Kościecha, Jakub Sawiński, Nikodem Koperski 5:5 (78:72)