czwartek, 29 lipcaCS Superliga - nowa jakość speedrowera
Shadow

Przyjezdni górą w Młodej CS Superlidze

Paweł Cegielski z Jakubem Kościechą (fot. Martyna Brzezińska)

Przy okazji 4. kolejki Drużynowych Mistrzostw Polski byliśmy świadkami dwóch pojedynków w ramach Młodej CS Superligi. W Lesznie TSŻ Schoenberger Toruń pewnie pokonał gospodarzy. Natomiast w Ostrowie lepsza była PKS Victoria Poczesna.

LKS SZAWER LESZNO: 68
11. Jakub Ignyś (3,-,3,4,2) 12
12. Mikołaj Kurpisz (2*,1,2*,1,2*) 8+3
13. Rafał Potoczny (2,2*,2,3,3) 12+1
14. Kacper Homski (1,3,1,1,3) 9
15. Jacek Wleklik (4,-,3,2,4) 13
16. Albert Seweryn (1,1,-,2*) 4+1
17. Piotr Kupczyk (2) 2
18. Filip Balcer (2*,2*) 4+2
19. Hubert Kielaszewski (4) 4
20. NS

TSŻ SCHOENBERGER TORUŃ: 82
1. Jakub Kościecha (4,4,4,4,3) 19
2. Antoni Bosak (1,-,-,1) 2
3. Jakub Sawiński (3*,4,4,3,4) 18+1
4. Marcin Paradziński (4,-,-,3*) 7+1
5. Kosma Syrkowski (3,2*,3*,4) 12+2
6. Filip Kowalski (2*,3,4,2*,4) 15+2
7. Xawery Jeziorek (1,1) 2
8. Felix Górniak (1,1) 2
9. Nikodem Dawid (1,1) 2
10. Paweł Cegielski (3*) 3+1

BIEG PO BIEGU:
1. Jakub Kościecha, Jakub Ignyś, Mikołaj Kurpisz, Antoni Bosak 5:5 (5:5)
2. Marcin Paradziński, Jakub Sawiński, Rafał Potoczny, Kacper Homski 3:7 (8:12)
3. Jacek Wleklik, Kosma Syrkowski, Filip Kowalski, Albert Seweryn 5:5 (13:17)
4. Jakub Kościecha, Kacper Homski, Rafał Potoczny, Xawery Jeziorek 5:5 (18:22)
5. Jakub Sawiński, Paweł Cegielski, Piotr Kupczyk, Albert Seweryn 3:7 (21:29)
6. Hubert Kielaszewski, Filip Kowalski, Kosma Syrkowski, Mikołaj Kurpisz 5:5 (26:34)
7. Jakub Kościecha, Jacek Wleklik, Filip Balcer, Felix Górniak 5:5 (31:39)
8. Jakub Sawiński, Jakub Ignyś, Mikołaj Kurpisz, Nikodem Dawid 5:5 (36:44)
9. Filip Kowalski, Kosma Syrkowski, Rafał Potoczny, Kacper Homski 3:7 (39:51)
10. Jakub Kościecha, Marcin Paradziński, Jacek Wleklik, Mikołaj Kurpisz 3:7 (42:58)
11. Kosma Syrkowski, Rafał Potoczny, Albert Seweryn, Antoni Bosak 5:5 (47:63)
12. Jakub Ignyś, Jakub Sawiński, Filip Kowalski, Kacper Homski 5:5 (52:68)
13. Jacek Wleklik, Jakub Kościecha, Jakub Ignyś, Xawery Jeziorek 6:4 (58:72)
14. Jakub Sawiński, Rafał Potoczny, Filip Balcer, Felix Górniak 5:5 (63:77)
15. Filip Kowalski, Kacper Homski, Mikołaj Kurpisz, Nikodem Dawid 5:5 (68:82)

OS OMEGA OSTRÓW WLKP.: 71
11. Artur Kurdyk (4,3,3*,4,4) 18+1
12. Dawid Lis (2,1,4,3,2) 12
13. Konrad Kubiak (3,-,2,2*,2) 9+1
14. Jakub Stachowski NS
15. Igor Domagała (4,4,4,2*,w) 14+1
16. Igor Hoffmann (2,2,2,3,1) 10
17. Mikołaj Zieleziński (1) 1
18. Hubert Gaicki (2,1,1) 4
19. Paweł Kuświk (2,1) 3
20. NS

PKS VICTORIA POCZESNA: 77
1. Patryk Lukas (3,3*,3,4,4) 17+1
2. Mikołaj Podwyszyński (1,4,1,-) 6
3. Sandra Charbich (w,-,1,3,3*) 7+1
4. Oskar Dusiński (4,3,-,1,4) 12
5. Arkadiusz Dudek (3,2,3*,-,3) 11+1
6. Alicja Hamara (1,-,4,2*) 7+1
7. Aleks Radło NS
8. Łukasz Waszczyk (1,1) 2
9. Jakub Deska (4,4,2*) 10+1
10. Braian Charbich (2,3*) 5+1

BIEG PO BIEGU:
1. Artur Kurdyk, Patryk Lukas, Dawid Lis, Mikołaj Podwyszyński 6:4 (6:4)
2. Oskar Dusiński, Konrad Kubiak, Hubert Gaicki, Sandra Charbich (W) 5:4 (11:8)
3. Igor Domagała, Arkadiusz Dudek, Igor Hoffmann, Alicja Hamara 6:4 (17:12)
4. Mikołaj Podwyszyński, Patryk Lukas, Paweł Kuświk, Mikołaj Zieleziński 3:7 (20:19)
5. Igor Domagała, Oskar Dusiński, Igor Hoffmann, Łukasz Waszczyk 6:4 (26:23)
6. Jakub Deska, Artur Kurdyk, Arkadiusz Dudek, Dawid Lis 4:6 (30:29)
7. Igor Domagała, Patryk Lukas, Igor Hoffmann, Mikołaj Podwyszyński 6:4 (36:33)
8. Dawid Lis, Artur Kurdyk, Braian Charbich, Sandra Charbich 7:3 (43:36)
9. Alicja Hamara, Arkadiusz Dudek, Konrad Kubiak, Hubert Gaicki 3:7 (46:43)
10. Patryk Lukas, Dawid Lis, Igor Domagała, Oskar Dusiński 5:5 (51:48)
11. Jakub Deska, Igor Hoffmann, Konrad Kubiak, Łukasz Waszczyk 5:5 (56:53)
12. Artur Kurdyk, Sandra Charbich, Alicja Hamara, Paweł Kuświk 5:5 (61:58)
13. Oskar Dusiński, Braian Charbich, Konrad Kubiak, Igor Hoffmann 3:7 (64:65)
14. Artur Kurdyk, Arkadiusz Dudek, Jakub Deska, Hubert Gaicki 5:5 (69:70)
15. Patryk Lukas, Sandra Charbich, Dawid Lis, Igor Domagała (W) 2:7 (71:77)