poniedziałek, 27 wrześniaCS Superliga - nowa jakość speedrowera
Shadow

Powiedzieli po meczu TSŻ Schoenberger vs. Aseko Orzeł

Łukasz Marchlewski, Jakub Kościecha i Arkadiusz Szymański (fot. Martyna Brzezińska)

W sobotę, 1 maja 2021 roku, TSŻ Schoenberger Toruń podjął na własnym owalu Aseko Orzeł Gniezno. Torunianie to spotkanie mogą zaliczyć, gdyż w ostatecznym rozrachunku to ekipa z Grodu Kopernika okazała się być lepsza. Po meczu porozmawialiśmy z przedstawicielami obu ekip.

Arkadiusz Graczyk (Aseko Orzeł Gniezno) (3,1,1,1) 6 – Był to mój drugi mecz ligowy i debiut na toruńskim torze. A ten mi się bardzo podobał. W Gnieźnie nasz owal posiada zupełnie inną geometrię. W pierwszym biegu się trochę pogubiłem. Wyciągnąłem jednak wnioski z tego niepowodzenia i potem szło mi już lepiej. Torunianie to bardzo silna drużyna, co zresztą udowodnili.

Jakub Kościecha (TSŻ Schoenberger Toruń) (3,3*,3*,2,2) 13+2Mimo błędów jakie popełniliśmy. udało się nam zachować przewagę. Przed biegami nominowanymi atmosfera zrobiła się gorąca. W dzisiejszym meczu pojechaliśmy swoje. Każdy z nas dał z siebie wszystko, a to zaprocentowało i ostatecznie odnieśliśmy triumf. Niektórzy z naszych dzisiejszych przeciwników mieli okazję trenować przy Bielańskiej 66 już w tym sezonie. Stąd nie była to dla nich pierwsza styczność z obiektem po przebudowie. Inni mieli z nim pierwszy kontakt. Goście się nas mocno trzymali i stawiali opór. Był to fajny i wyrównany mecz. Myślę, że powoli wraca stary dobry Jakub Kościecha (śmiech).

źródło: inf. własna

Zobacz również