czwartek, 29 lipcaCS Superliga - nowa jakość speedrowera
Shadow

Podział punktów w Ostrowie Wielkopolskim

Jakub Deska, Bartosz Fryckowski, Bartłomiej Sikorski (fot. Martyna Brzezińska)

Lider Młodej CS Superligi – TSŻ Schoenberger Toruń zremisował w niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim z tamtejszym OS Infornet.eu Omegą. Najskuteczniejsi po obu stronach byli Igor Domagała (15+1) oraz Fryderyka Wojciechowska (16).

OS INFORNET.EU OMEGA OSTRÓW WLKP.: 74
11. Dawid Lis (D,3,3,3,3*) 12+1
12. Igor Hoffmann (2,1,2,-) 5
13. Igor Domagała (2*,4,4,1,4) 15+1
14. Mikołaj Zieleziński (3,1,-,2*) 6+1
15. Krzysztof Jeryś (3,2*,-,4,4) 13+1
16. Hubert Gaicki (2*,3,-,2,1) 8+1
17. Konrad Kubiak (4,2,1) 7
18. Paweł Kuświk (2,2,4) 8

TSŻ SCHOENBERGER TORUŃ: 74
1. Fryderyka Wojciechowska (4,3,3,3,3) 16
2. Bartłomiej Sikorski (3*,2*,-,3*,2*) 10+4
3. Bartosz Fryckowski (4,-,4,4,3) 15
4. Łukasz Kędziora (1,4,D,-,2*) 7+1
5. Dawid Jeziorek (4,-,3,-,1) 8
6. Xawery Jeziorek (1,2,-,1) 4
7. Martin Katarzyński (4,4) 8
8. Felix Górniak (1,1) 2
9. Antoni Bosak (1) 1
10. Nikodem Dawid (1,2) 3

BIEG PO BIEGU:
1. Fryderyka Wojciechowska, Bartłomiej Sikorski, Igor Hoffmann, Dawid Lis (D) 2:7 (2:7)
2. Bartosz Fryckowski, Mikołaj Zieleziński, Igor Domagała, Łukasz Kędziora 5:5 (7:12)
3. Dawid Jeziorek, Krzysztof Jeryś, Hubert Gaicki, Xawery Jeziorek 5:5 (12:17)
4. Igor Domagała, Fryderyka Wojciechowska, Bartłomiej Sikorski, Mikołaj Zieleziński 5:5 (17:22)
5. Łukasz Kędziora, Hubert Gaicki, Krzysztof Jeryś, Felix Górniak 5:5 (22:27)
6. Martin Katarzyński, Dawid Lis, Xawery Jeziorek, Igor Hoffmann 4:6 (26:33)
7. Konrad Kubiak, Fryderyka Wojciechowska, Paweł Kuświk, Nikodem Dawid 6:4 (32:37)
8. Bartosz Fryckowski, Dawid Lis, Igor Hoffmann, Łukasz Kędziora (D) 5:4 (37:41)
9. Igor Domagała, Dawid Jeziorek, Konrad Kubiak, Antoni Bosak 6:4 (43:45)
10. Krzysztof Jeryś, Fryderyka Wojciechowska, Paweł Kuświk, Felix Górniak 6:4 (49:49)
11. Martin Katarzyński, Bartłomiej Sikorski, Hubert Gaicki, Igor Domagała 3:7 (52:56)
12. Bartosz Fryckowski, Dawid Lis, Mikołaj Zieleziński, Xawery Jeziorek 5:5 (57:61)
13. Paweł Kuświk, Dawid Lis, Nikodem Dawid, Dawid Jeziorek 7:3 (64:64)
14. Krzysztof Jeryś, Fryderyka Wojciechowska, Łukasz Kędziora, Hubert Gaicki 5:5 (69:69)
15. Igor Domagała, Bartosz Fryckowski, Bartłomiej Sikorski, Konrad Kubiak 5:5 (74:74)