Piotr Jamroszczyk podjął decyzję dotyczącą swojej przyszłości

Piotr Jamroszczyk od lat należy do czołówki zmagań o Drużynowe Mistrzostwo Polski. Ostrowianin ostatnie sezony spędził w ekipie Lwów Avia Częstochowa, ale jego przygoda z „biało-zielonymi” dobiegła właśnie końca. Decyzję przekazał sam zawodnik.

W tegorocznych rozgrywkach CS Superligi Jamroszczyk wystąpił w 48 wyścigach, w których wywalczył 139 punktów i sześć bonusów. Średnia biegowa 3,021 dała mu trzeci wynik wśród częstochowskiego zespołu i 23. miejsce w statystykach całej ligi.

„Chciałbym oficjalnie podziękować działaczom oraz zawodnikom klubu, którego miałem przyjemność reprezentować przez ostatnie cztery sezony, bywały wzloty i upadki, ale wiara w siebie i drużynę przynosiła pozytywne efekty! Zdecydowałem się nie przedłużać kontraktu z Lwami Częstochowa na nowy sezon, a co przyniesie przyszłość – zobaczymy.”

– napisał zawodnik w mediach społecznościowych.

Ostrowianin podziękował również wszystkim za oddane głosy w plebiscycie na najlepszego zawodnika sezonu, w którym to Jamroszczyk zajął siódme miejsce.

„Dziękuję również za wyróżnienie, jako jednego z dziesięciu najlepszych zawodników sezonu plebiscytu CS Superligi. I ma nadzieję, do zobaczenia pod taśmą!”

Zobacz również
[latest-selected-content limit=”4″ display=”title” titletag=”b” url=”yes_blank” image=”viral-780×440″ elements=”5″ css=”four-columns align-left as-overlay tall dark hover-zoom” type=”post” status=”publish” id=”3476, 3137, 3135, 3001″ orderby=”dateD”]