poniedziałek, 27 wrześniaCS Superliga - nowa jakość speedrowera
Shadow

Pierwsze nazwiska w przyszłorocznej kadrze ostrowian!

OS INFORNET.eu Omega Ostrów w sezonie 2021 (fot. klub)

OS INFORNET.eu Omega Ostrów ma za sobą pierwszy ligowy sezon swojej działalności. Zawodnicy z Wielkopolski zajęli 3. miejsce w dywizji „B” CS Superligi, mimo tego na własnym torze potrafili pewnie pokonywać wyżej klasyfikowanych rywali. Ostrowianie już rozpoczęli budowę składu na 2022 rok i to od mocnych uderzeń.

W sobotę, 17 lipca 2021 roku, OS INFORNET.eu Omega Ostrów poinformowała o przedłużeniu umów z trójką swoich zawodników na 2022 rok. Będą to rodowici gnieźnianie bracia Mariusz i Michał Małeccy oraz Jakub Stachowski. Te ruchy pokazują, iż „Bażanty” jawią się jako stabilny i poważny partner. Zaciąg z pierwszej stolicy Polski także dobrze czuje się w Ostrowie. Najlepiej o tym świadczy fakt, iż Mariusz Małecki został wybrany na kapitana 3. ekipy dywizji „B”.

Z całego tercetu z Gniezna najlepiej w tym sezonie prezentował się Michał Małecki, który wykręcił średnią 3,036. Złożyło się na nią 79 punktów i 6 bonusów. Gnieźnianin za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował, iż miał zamiar zakończenia swojej speedrowerowej kariery. Spuentował to jednak stwierdzeniem, iż takim działaczom nie mógł odmówić.

OS INFORNET.eu Omega Ostrów w przyszłym sezonie startować będzie na drugim szczeblu rozgrywek. W kontekście występów w ekipie „Bażantów” często wymieniane są znane i uznane w świecie speedrowera nazwiska wychowanków PKS-u Wiraż Ostrów. A to czy plotki staną się faktem, zweryfikują najbliższe miesiące.

Zobacz również