poniedziałek, 27 wrześniaCS Superliga - nowa jakość speedrowera
Shadow

Orzeł ze sponsorem tytularnym w Młodej CS Superlidze

Mikołaj Menz w pojedynku z Markiem Pronobisem (fot. Dorota Wiśniewska)

W niedzielę rusza rywalizacja o Drużynowe Mistrzostwo Polski, a jedno z kilku zaplanowanych na ten dzień spotkać odbędzie się w ramach Młodej CS Superligi. Wiemy już, że ekipa z Gniezna przystąpi do rozgrywek pod nową nazwą.

Marketingowa ofensywa włodarzy KS Orła Gniezno zaowocowała tym, że klub pozyskał drugiego sponsora tytularnego. Jak doskonale wiemy, firma Aseko Ubezpieczenia wspiera już drużynę, która na co dzień występuje na torach CS Superligi, a teraz do grona partnerów dołączył sponsor tytularny dla teamu w Młodej CS Superlidze.

Gnieźnianie w tych rozgrywkach wystartują pod nazwą Renault AutoSanok Orzeł Gniezno. Jak informuje klub na łamach swojej strony internetowej, strony są jeszcze w trakcie dopinania formalności, ale nowa nazwa jest już przesądzona i będzie obowiązywała już od niedzielnej kolejki.

Pierwszym rywalem zespołu z pierwszej stolicy Polski będzie zespół PKS Victorii Poczesna. Mecz Młodej CS Superligi w Gnieźnie rozpocznie się o godzinie 16. Dwie godziny wcześniej odbędzie się starcie w ramach CS Superligi, gdzie KS Aseko Orzeł podejmie Lwy Częstochowa.

Zobacz również