Omega z cenną wygraną na własnym torze

W meczu 6. kolejki CS Superligi OS Omega INFORNET.eu Ostrów pokonała na własnym torze LKS Szawer Leszno 81:77. Wygrana z wiceliderem tabeli jest o tyle cenna, że zwiększa szanse ostrowian w boju o fazę play-off. Liderem gospodarzy był Marcin Kołata (19).

OS OMEGA INFORNET.EU OSTRÓW WLKP.: 81
11. Piotr Kupczyk (2,2,3*,-,2) 9+1
12. Marcin Kołata (4,4,4,4,3) 19
13. Szymon Kowalczyk (4,4,4,2*,2*) 16+2
14. Jakub Jajeśniak (1,1,2,2) 6
15. Bartosz Grabowski (4,1,4,3*,4) 16+1
16. Karol Kędzierski (-,1,-,1) 2
17. Oliwier Sikora (1,-,1,-) 2
18. Igor Domagała (3,1,3,3) 10
19. Dariusz Pilas NS
20. Wojciech Małecki (1) 1

LKS SZAWER LESZNO: 77
1. Patryk Kriger (3,4,3,2,1) 13
2. Jakub Ignyś (1,3,1,3*) 8+1
3. Mateusz Ludwiczak (3,2*,1,3,3) 12+1
4. Michał Rodzeń (2*,3*,2,w,w) 7+2
5. Marcin Szymański (3,2*,4,4,4) 17+1
6. Mikołaj Kurpisz (4,2*,4,1) 11+1
7. Albert Seweryn (2,3,2,2*) 9+1
8. Jerzy Łabędzki NS

BIEG PO BIEGU:
1. Mikołaj Kurpisz, Igor Domagała, Albert Seweryn, Oliwier Sikora 4:6 (4:6)
2. Marcin Kołata, Patryk Kriger, Piotr Kupczyk, Jakub Ignyś 6:4 (10:10)
3. Szymon Kowalczyk, Mateusz Ludwiczak, Michał Rodzeń, Jakub Jajeśniak 5:5 (15:15)
4. Bartosz Grabowski, Marcin Szymański, Mikołaj Kurpisz, Karol Kędzierski 5:5 (20:20)
5. Szymon Kowalczyk, Albert Seweryn, Mateusz Ludwiczak, Igor Domagała 5:5 (25:25)
6. Marcin Kołata, Jakub Ignyś, Marcin Szymański, Bartosz Grabowski 5:5 (30:30)
7. Patryk Kriger, Michał Rodzeń, Piotr Kupczyk, Jakub Jajeśniak 3:7 (33:37)
8. Mikołaj Kurpisz, Igor Domagała, Albert Seweryn, Oliwier Sikora 4:6 (37:43)
9. Szymon Kowalczyk, Patryk Kriger, Jakub Jajeśniak, Jakub Ignyś 6:4 (43:47)
10. Marcin Kołata, Piotr Kupczyk, Michał Rodzeń, Mateusz Ludwiczak 7:3 (50:50)
11. Marcin Szymański, Igor Domagała, Szymon Kowalczyk, Mikołaj Kurpisz 5:5 (55:55)
12. Bartosz Grabowski, Mateusz Ludwiczak, Albert Seweryn, Karol Kędzierski 5:5 (60:60)
13. Marcin Szymański, Jakub Ignyś, Jakub Jajeśniak, Wojciech Małecki 3:7 (63:67)
14. Marcin Kołata, Bartosz Grabowski, Patryk Kriger, Michał Rodzeń (W) 7:2 (70:69)
15. Bartosz Grabowski, Mateusz Ludwiczak, Piotr Kupczyk, Michał Rodzeń (W) 6:3 (76:72)
16. Marcin Szymański, Marcin Kołata, Szymon Kowalczyk, Patryk Kriger 5:5 (81:77)