sobota, 19 czerwcaCS Superliga - nowa jakość speedrowera
Shadow

Lwy Avia wygrywają kolejny mecz na własnym torze

Piotr Jamroszczyk (fot. Waldemar Deska)

Częstochowianie dysponując pełnym składem po wyrównanym do pewnego momentu spotkaniu triumfowali nad osłabionym TSŻ-em Schoenberger Toruń. Udany występy w barwach Lwów Avia zanotowali niepokonani dziś Marcin Szymański (20) i Sebastian Paruzel (19+1). Punkt bonusowy powędruje do Torunia. 

LWY AVIA CZĘSTOCHOWA: 87
11. Piotr Jamroszczyk (4,3,3*,4,4) 18+1
12. Daniel Ordon (w,3*,4,-) 7+1
13. Marcin Szymański (4,4,4,4,4) 20
14. Nikodem Mlek (1,2*,2,1) 6+1
15. Sebastian Paruzel (4,4,4,4,3*) 19+1
16. Marcel Gabor (1,1,1,1) 4
17. Maksymilian Mączka (3,1,3,-) 7
18. Jakub Wybraniec (1) 1
19. Tomasz Szwajorek (3*) 3+1
20. Tomasz Włodarczyk (2) 2

TSŻ SCHOENBERGER TORUŃ: 71
1. Jakub Kościecha (3,4,3,3,2) 15
2. Karol Krajewski (2,2,1,2*) 7+1
3. Paweł Cegielski (2*,3,2,2*) 9+2
4. Jarosław Szeps (3,1,1,1) 6
5. Marcin Paradziński (3,1,3,3,1) 11
6. Kosma Syrkowski (2,2*,4,-) 8+1
7. Filip Kowalski (-,-,-,3,2) 5
8. Jakub Sawiński (4,2*,2,2*,d) 10+2
9. Fryderyka Wojciechowska NS

BIEG PO BIEGU:
1. Jakub Sawiński, Maksymilian Mączka, Kosma Syrkowski, Marcel Gabor 4:6 (4:6)
2. Piotr Jamroszczyk, Jakub Kościecha, Karol Krajewski, Daniel Ordon (W) 4:5 (8:11)
3. Marcin Szymański, Jarosław Szeps, Paweł Cegielski, Nikodem Mlek 5:5 (13:16)
4. Sebastian Paruzel, Marcin Paradziński, Kosma Syrkowski, Marcel Gabor 5:5 (18:21)
5 Marcin Szymański, Paweł Cegielski, Jakub Sawiński, Maksymilian Mączka 5:5 (23:26)
6. Sebastian Paruzel, Daniel Ordon, Karol Krajewski, Marcin Paradziński 7:3 (30:29)
7. Jakub Kościecha, Piotr Jamroszczyk, Nikodem Mlek, Jarosław Szeps 5:5 (35:34)
8. Kosma Syrkowski, Maksymilian Mączka, Jakub Sawiński, Marcel Gabor 4:6 (39:40)
9. Marcin Szymański, Jakub Kościecha, Nikodem Mlek, Karol Krajewski 6:4 (45:44)
10. Daniel Ordon, Piotr Jamroszczyk, Paweł Cegielski, Jarosław Szeps 7:3 (52:47)
11. Marcin Szymański, Marcin Paradziński, Jakub Sawiński, Jakub Wybraniec 5:5 (57:52)
12. Sebastian Paruzel, Filip Kowalski, Paweł Cegielski, Marcel Gabor 5:5 (62:57)
13. Piotr Jamroszczyk, Marcin Paradziński, Karol Krajewski, Nikodem Mlek 5:5 (67:62)
14. Sebastian Paruzel, Jakub Kościecha, Tomasz Włodarczyk, Jarosław Szeps 6:4 (73:66)
15. Piotr Jamroszczyk, Tomasz Szwajorek, Filip Kowalski, Jakub Sawiński (D) 7:2 (80:68)
16. Marcin Szymański, Sebastian Paruzel, Jakub Kościecha, Marcin Paradziński 7:3 (87:71)