piątek, 18 czerwcaCS Superliga - nowa jakość speedrowera
Shadow

KS Aseko górą w starciu z Szawerem

Mikołaj Menz (fot. Waldemar Deska)

KS Aseko Orzeł Gniezno wygrywa na własnym torze z LKS Szawerem Leszno zgarniając trzy kolejne punkty do ligowej tabeli. Gospodarzy do triumfu poprowadził Indywidualny Mistrz Polski – Łukasz Łaniecki, który wywalczył 18 punktów z bonusem.

ASEKO ORZEŁ GNIEZNO: 86
11. Mikołaj Reszelewski (w,3,2,1) 6
12. Paweł Kozłowski (2,1,4,3) 10
13. Dariusz Bierniewicz (2*,4,4,-,3) 13+1
14. Dawid Zachmyc (3,-,2,4) 9
15. Łukasz Łaniecki (4,4,4,2*,4) 18+1
16. Arkadiusz Graczyk (4,3*,1,1) 9+1
17. Mikołaj Menz (3*,3*,4,3*,2) 15+3
18. Arkadiusz Szymański (w) 0
19. Łukasz Kokott (4) 4
20. Radosław Sieradzki (2*) 2+1

LKS SZAWER LESZNO: 72
1. Bartosz Wojtal (-,-,-,1,1) 2
2. Piotr Kupczyk (3*,2*,1,2*,4) 12+3
3. Mikołaj Michalski (4,2,3,3,3) 15
4. Łukasz Rajewski (1,-,-,-) 1
5. Mateusz Ludwiczak (2,3,4,2,3,1) 15
6. Kacper Homski (2,1,2*,1) 6+1
7. Rafał Potoczny (1,1,3,2*) 7+1
8. Patryk Kriger (4,2,3,4) 13
9. Jakub Ignyś (1) 1
10. Jacek Wleklik NS

BIEG PO BIEGU:
1. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Kacper Homski, Rafał Potoczny 7:3 (7:3)
2. Patryk Kriger, Piotr Kupczyk, Paweł Kozłowski, Mikołaj Reszelewski (W) 2:7 (9:10)
3. Mikołaj Michalski, Dawid Zachmyc, Dariusz Bierniewicz, Łukasz Rajewski 5:5 (14:15)
4. Łukasz Łaniecki, Arkadiusz Graczyk, Mateusz Ludwiczak, Kacper Homski 7:3 (21:18)
5 Dariusz Bierniewicz, Mikołaj Menz, Mikołaj Michalski, Rafał Potoczny 7:3 (28:21)
6. Łukasz Łaniecki, Mateusz Ludwiczak, Piotr Kupczyk, Paweł Kozłowski 5:5 (33:26)
7. Mateusz Ludwiczak, Mikołaj Reszelewski, Patryk Kriger, Arkadiusz Szymański (W) 3:6 (36:32)
8. Mikołaj Menz, Rafał Potoczny, Kacper Homski, Arkadiusz Graczyk 5:5 (41:37)
9. Dariusz Bierniewicz, Patryk Kriger, Dawid Zachmyc, Piotr Kupczyk 6:4 (47:41)
10. Paweł Kozłowski, Mikołaj Michalski, Mikołaj Reszelewski, Jakub Ignyś 6:4 (53:45)
11. Łukasz Kokott, Mikołaj Menz, Mateusz Ludwiczak, Kacper Homski 7:3 (60:48)
12. Łukasz Łaniecki, Mikołaj Michalski, Rafał Potoczny, Arkadiusz Graczyk 5:5 (65:53)
13. Dawid Zachmyc, Mateusz Ludwiczak, Piotr Kupczyk, Mikołaj Reszelewski 5:5 (70:58)
14. Patryk Kriger, Paweł Kozłowski, Łukasz Łaniecki, Bartosz Wojtal 5:5 (75:63)
15. Piotr Kupczyk, Dariusz Bierniewicz, Radosław Sieradzki, Bartosz Wojtal 5:5 (80:68)
16. Łukasz Łaniecki, Mikołaj Michalski, Mikołaj Menz, Mateusz Ludwiczak 6:4 (86:72)