Jechała CS Superliga Żaków. Wygrane LKS-u Szawer i Miko-Trans Orła

W niedzielę (14 kwietnia) doszło do kolejnych spotkań w ramach CS Superligi Żaków. Wygrane w meczach odniosły LKS Szawer Leszno oraz Miko-Trans Orzeł Gniezno.

Wyniki:

LWY AVIA CZĘSTOCHOWA: 52
11. Sebastian Wyrwał (4,4,4,3,4,4) 23
12. Filip Korąbka (2,2,1,1) 6
13. Mikołaj Kopacz (2,1,1,1,3) 8
14. Szymon Leszczyński (1,2,-,-,1) 4
15. Natan Asendrych (1,4,2,1,1) 9
16. Wiktor Turek (2) 2

LKS SZAWER LESZNO: 67
1. Tymoteusz Skorliński (3,2*,2*,4,2*) 13+3
2. Jakub Olejniczak (1,3*,3*,2) 9+2
3. Piotr Zając (4,3,3,4,3) 17
4. Tobiasz Seweryn (3*,-,3*,2*) 8+3
5. Miłosz Gaul (4,w,4,3,4) 15
6. Miłosz Baldys (3,2) 5

BIEG PO BIEGU:
1. Sebastian Wyrwał, Tymoteusz Skorliński, Filip Korąbka, Jakub Olejniczak 6:4 (6:4)
2. Piotr Zając, Tobiasz Seweryn, Mikołaj Kopacz, Szymon Leszczyński 3:7 (9:11)
3. Miłosz Gaul, Jakub Olejniczak, Filip Korąbka, Natan Asendrych 3:7 (12:18)
4. Sebastian Wyrwał, Piotr Zając, Tymoteusz Skorliński, Mikołaj Kopacz 5:5 (17:23)
5. Natan Asendrych, Miłosz Baldys, Szymon Leszczyński, Miłosz Gaul (W) 6:3 (23:26)
6. Sebastian Wyrwał, Piotr Zając, Tymoteusz Skorliński, Mikołaj Kopacz 5:5 (28:31)
7. Miłosz Gaul, Jakub Olejniczak, Wiktor Turek, Mikołaj Kopacz 3:7 (31:38)
8. Piotr Zając, Tobiasz Seweryn, Natan Asendrych, Filip Korąbka 3:7 (34:45)
9. Tymoteusz Skorliński, Sebastian Wyrwał, Jakub Olejniczak, Natan Asendrych 4:6 (38:51)
10. Sebastian Wyrwał, Miłosz Gaul, Tobiasz Seweryn, Filip Korąbka 5:5 (43:56)
11. Miłosz Gaul, Mikołaj Kopacz, Miłosz Baldys, Szymon Leszczyński 4:6 (47:62)
12. Sebastian Wyrwał, Piotr Zając, Tymoteusz Skorliński, Natan Asendrych 5:5 (52:67)

OS OMEGA INFORNET.EU OSTRÓW WLKP.: 58
11. Oskar Grzeszczyk (3,1,4,3,1) 12
12. Kacper Oliński (-,2*,2*,-) 4+2
13. Adam Ryfa (4,4,3*,2*,3) 16+2
14. Gabriel Dudziński (1,-,-,2*) 3+1
15. Tymoteusz Wenzel (3,1,3,-,2*) 9+1
16. Oliwier Sikora (t,3,3,3,3) 12
17. Jan Ryfa (2*) 2+1
18. Zuzanna Styburska NS

MIKO-TRANS ORZEL GNIEZNO: 61
1. Szymon Bochenek (4,3,2,4,4) 17
2. Alex Janas (2,1,1,1,1) 6
3. Nikodem Łaniecki (3,2*,1,4,2) 12+1
4. Leon Tuleja (2*,2,1,1) 6+1
5. Jakub Nowak (4,4,4,4,4) 20

BIEG PO BIEGU:
1. Szymon Bochenek, Oskar Grzeszczyk, Alex Janas, Oliwier Sikora (T) 3:6 (3:6)
2. Adam Ryfa, Nikodem Łaniecki, Leon Tuleja, Gabriel Dudziński 5:5 (8:11)
3. Jakub Nowak, Tymoteusz Wenzel, Kacper Oliński, Alex Janas 5:5 (13:16)
4. Adam Ryfa, Szymon Bochenek, Nikodem Łaniecki, Oskar Grzeszczyk 5:5 (18:21)
5. Jakub Nowak, Oliwier Sikora, Leon Tuleja, Tymoteusz Wenzel 4:6 (22:27)
6. Oskar Grzeszczyk, Adam Ryfa, Szymon Bochenek, Nikodem Łaniecki 7:3 (29:30)
7. Jakub Nowak, Oliwier Sikora, Adam Ryfa, Alex Janas 5:5 (34:35)
8. Nikodem Łaniecki, Tymoteusz Wenzel, Kacper Oliński, Leon Tuleja 5:5 (39:40)
9. Szymon Bochenek, Oliwier Sikora, Gabriel Dudziński, Alex Janas 5:5 (44:45)
10. Jakub Nowak, Oskar Grzeszczyk, Jan Ryfa, Leon Tuleja 5:5 (49:50)
11. Szymon Bochenek, Oliwier Sikora, Nikodem Łaniecki, Oskar Grzeszczyk 4:6 (53:56)
12. Jakub Nowak, Adam Ryfa, Tymoteusz Wenzel, Alex Janas 5:5 (58:61)