poniedziałek, 27 wrześniaCS Superliga - nowa jakość speedrowera
Shadow

Drwęca wygrywa ostatni mecz

Borys Wojciechowki (fot. Waldemar Deska)

Drwęca Kaszczorek odnosi triumf w ostatnim meczu rundy zasadniczej w Dywizji B i zapewnia sobie tytuł wicemistrza w sezonie 2021. Taki wynik nie premiuje ich w żaden sposób i tym samym obie drużyny kończą tegoroczne rozgrywki.

FILU-BUD SZARŻA II WROCŁAW: 57
11. Artur Bujnowski (3,3,3,3,2) 14
12. Franciszek Lignowski (1,1,1,3) 6
13. Tomasz Bartoszuk (2,3,4,2,4) 15
14. Bartłomiej Matuszek (1,2*,w,1,w) 4+1
15. Rafał Kurpiel (2,2,3,1,2) 10
16. Błażej Wołoszyn (2,1,3,2*) 8+1

DRWĘCA KASZCZOREK: 97
1. Bartosz Fryckowski (4,1,3,2) 10
2. Dawid Jeziorek (2,3*,2,2,4) 13+1
3. Szymon Rząd (3*,4,4,4,3) 18+1
4. Aleksander Zieliński (4,4,2,4,3*) 17+1
5. Łukasz Szpajda (3*,4,4,4) 15+1
6. Bartłomiej Sikorski (4,4,4,3*) 15+1
7. Łukasz Kędziora (3*,2,2,1,1) 9+1

BIEG PO BIEGU:
1. Bartłomiej Sikorski, Łukasz Kędziora, Błażej Wołoszyn 2:7 (2:7)
2. Bartosz Fryckowski, Artur Bujnowski, Dawid Jeziorek, Franciszek Lignowski 4:6 (6:13)
3. Aleksander Zieliński, Szymon Rząd, Tomasz Bartoszuk, Bartłomiej Matuszek 3:7 (9:20)
4. Bartłomiej Sikorski, Łukasz Szpajda, Rafał Kurpiel, Błażej Wołoszyn 3:7 (12:27)
5 Szymon Rząd, Tomasz Bartoszuk, Łukasz Kędziora 3:6 (15:33)
6. Łukasz Szpajda, Dawid Jeziorek, Rafał Kurpiel, Franciszek Lignowski 3:7 (18:40)
7. Aleksander Zieliński, Artur Bujnowski, Bartłomiej Matuszek, Bartosz Fryckowski 5:5 (23:45)
8. Bartłomiej Sikorski, Błażej Wołoszyn, Łukasz Kędziora 3:6 (26:51)
9. Tomasz Bartoszuk, Bartosz Fryckowski, Dawid Jeziorek, Bartłomiej Matuszek (W) 4:5 (30:56)
10. Szymon Rząd, Artur Bujnowski, Aleksander Zieliński, Franciszek Lignowski 4:6 (34:62)
11. Łukasz Szpajda, Bartłomiej Sikorski, Tomasz Bartoszuk 2:7 (36:69)
12. Szymon Rząd, Rafał Kurpiel, Błażej Wołoszyn, Łukasz Kędziora 5:5 (41:74)
13. Łukasz Szpajda, Artur Bujnowski, Dawid Jeziorek, Bartłomiej Matuszek 4:6 (45:80)
14. Aleksander Zieliński, Franciszek Lignowski, Bartosz Fryckowski, Rafał Kurpiel 4:6 (49:86)
15. Dawid Jeziorek, Aleksander Zieliński, Rafał Kurpiel, Bartłomiej Matuszek (W) 2:7 (51:93)
16. Tomasz Bartoszuk, Szymon Rząd, Artur Bujnowski, Łukasz Kędziora 6:4 (57:97)