poniedziałek, 27 wrześniaCS Superliga - nowa jakość speedrowera
Shadow

Czwarty triumf TSŻ-u

Paweł Cegielski z Jakubem Kościechą (fot. Martyna Brzezińska)

TSŻ Schoenberger Toruń wysoko wygrywa na własnym torze z osłabionym po raz kolejny w tym sezonie teamem Lwów Avia Częstochowa. Wśród gospodarzy najwięcej punktów wywalczył w niedzielę Marcin Paradziński (19+1).

TSŻ SCHOENBERGER TORUŃ: 93
11. Jakub Kościecha (4,2,4,3,4) 17
12. Karol Krajewski (2,4,2,1) 9
13. Paweł Cegielski (4,4,3,4,2) 17
14. Jarosław Szeps (2,4,2*,-) 8+1
15. Marcin Paradziński (4,3*,4,4,4) 19+1
16. Kosma Syrkowski (3*,1,3*,1) 8+2
17. Filip Kowalski (-,-,4,-) 4
18. Jakub Sawiński (4,3*,2,2*,w) 11+2
19. Oliwier Kędziora NS
20. Fryderyka Wojciechowska NS

LWY AVIA CZĘSTOCHOWA: 62
1. Piotr Jamroszczyk (3,w,4,4,3,3) 17
2. Tomasz Szwajorek (1,2,1,-,3) 7
3. Tomasz Włodarczyk (3,2,3,3,2*,1) 14+1
4. Bartłomiej Pawlik (1,-,1,-) 2
5. Nikodem Mlek (3,1,1,1,2*,w) 8+1
6. Marcel Gabor (2,2*,w,3,3) 10+1
7. Maksymilian Mączka (1,-,2,-) 3
8. Kamil Dembczyk (1) 1

BIEG PO BIEGU:
1. Jakub Sawiński, Kosma Syrkowski, Marcel Gabor, Maksymilian Mączka 7:3 (7:3)
2. Jakub Kościecha, Piotr Jamroszczyk, Karol Krajewski, Tomasz Szwajorek 6:4 (13:7)
3. Paweł Cegielski, Tomasz Włodarczyk, Jarosław Szeps, Bartłomiej Pawlik 6:4 (19:11)
4. Marcin Paradziński, Nikodem Mlek, Marcel Gabor, Kosma Syrkowski 5:5 (24:16)
5 Paweł Cegielski, Jakub Sawiński, Tomasz Włodarczyk, Kamil Dembczyk 7:3 (31:19)
6. Karol Krajewski, Marcin Paradziński, Tomasz Szwajorek, Nikodem Mlek 7:3 (38:22)
7. Jarosław Szeps, Tomasz Włodarczyk, Jakub Kościecha, Piotr Jamroszczyk (W) 6:3 (44:25)
8. Filip Kowalski, Kosma Syrkowski, Maksymilian Mączka, Marcel Gabor (W) 7:2 (51:27)
9. Piotr Jamroszczyk, Paweł Cegielski, Jarosław Szeps, Tomasz Szwajorek 5:5 (56:32)
10. Jakub Kościecha, Tomasz Włodarczyk, Karol Krajewski, Bartłomiej Pawlik 6:4 (62:36)
11. Paweł Cegielski, Marcel Gabor, Jakub Sawiński, Nikodem Mlek 6:4 (68:40)
12. Marcin Paradziński, Marcel Gabor, Tomasz Włodarczyk, Kosma Syrkowski 5:5 (73:45)
13. Piotr Jamroszczyk, Jakub Kościecha, Jakub Sawiński, Nikodem Mlek 5:5 (78:50)
14. Marcin Paradziński, Piotr Jamroszczyk, Nikodem Mlek, Karol Krajewski 5:5 (83:55)
15. Jakub Kościecha, Tomasz Szwajorek, Nikodem Mlek (W), Jakub Sawiński (W) 4:3 (87:58)
16. Marcin Paradziński, Piotr Jamroszczyk, Paweł Cegielski, Tomasz Włodarczyk 6:4 (93:62)