CS Superliga Żaków

  GRUPA A M PKT +/-
1 ZKS Infocopy Zielona Góra 6 13 +101
2 LKS Szawer Leszno 6 10 +42
3 Lwy Avia Częstochowa 6 7 -25
4 Niziołki Szarżaki Wrocław 6 0 -118

 

  GRUPA B M PKT +/-
1 OS Omega Infornet.eu Ostrów Wlkp. 6 13 +82
2 TSŻ Biofarm Toruń 6 12 +23
3 Miko-Trans KS Orzeł Gniezno 6 5 -39
4 Autojazda ULKS Mustang Żołędowo 6 0 -66

 

Terminarz rozgrywek

16.04 – Miko-Trans KS Orzeł Gniezno vs. OS Omega Infornet.eu Ostrów Wlkp. 52:68
22.04 – Niziołki Szarżaki Wrocław vs. ZKS Infocopy Zielona Góra 50:65
06.05 – OS Omega Infornet.eu Ostrów Wlkp. vs. TSŻ Biofarm Toruń 64:54
06.05 – Lwy Avia Częstochowa vs. Niziołki Szarżaki Wrocław 67:52
07.05 – Miko-Trans KS Orzeł Gniezno vs. Autojazda ULKS Mustang Żołędowo 65:55
07.05 – ZKS Infocopy Zielona Góra vs. Lwy Avia Częstochowa 69:49
14.05 – TSŻ Biofarm Toruń vs. Autojazda ULKS Mustang Żołędowo 66:53
14.05 – ZKS Infocopy Zielona Góra – LKS Szawer Leszno 67:51
21.05 – Autojazda ULKS Mustang Żołędowo vs. OS Omega Infornet.eu Ostrów Wlkp. 51:66
21.05 – LKS Szawer Leszno vs. Lwy Avia Częstochowa 65:52
28.05 – TSŻ Biofarm Toruń vs. OS Omega Infornet.eu Ostrów Wlkp. 60:59
04.06 – OS Omega Infornet.eu Ostrów Wlkp. vs. Miko-Trans KS Orzeł Gniezno 71:49
04.06 – LKS Szawer Leszno vs. Niziołki Szarżaki Wrocław 76:42
18.06 – Autojazda ULKS Mustang Żołędowo vs. Miko-Trans KS Orzeł Gniezno 59:60
18.06 – Lwy Avia Częstochowa vs. ZKS Infocopy Zielona Góra 50:69
24.06 – Niziołki Szarżaki Wrocław vs. Lwy Avia Częstochowa 54:62
24.06 – Miko-Trans KS Orzeł Gniezno vs. TSŻ Biofarm Toruń 59:61
02.07 – Autojazda ULKS Mustang Żołędowo vs. TSŻ Biofarm Toruń 56:63
02.07 – LKS Szawer Leszno vs. ZKS Infocopy Zielona Góra 61:59
09.07 – OS Omega Infornet.eu Ostrów Wlkp. vs. Autojazda ULKS Mustang Żołędowo 69:49
09.07 – Lwy Avia Częstochowa vs. LKS Szawer Leszno 61:57
09.07 – ZKS Infocopy Zielona Góra vs. Niziołki Szarżaki Wrocław 76:43
15.07 – Niziołki Szarżaki Wrocław vs. LKS Szawer Leszno 53:66
xx.07 – TSŻ Biofarm Toruń vs. Miko-Trans KS Orzeł Gniezno 65:55

30.09 – Finał Drużynowych Mistrzostw Polski Żaków – Zielona Góra
11:00 – I półfinał – OS Omega INFORNET.eu Ostrów vs. LKS Szawer Leszno
12:30 – II półfinał – ZKS Infocopy Zielona Góra vs. TSŻ Biofarm Toruń
15:00 – mecz o 3. miejsce
16:30 – mecz o 1. miejsce