1. kolejka – 10.04.2022
Aquapark Szarża Wrocław vs. Aseko Orzeł Gniezno 75:83
Drwęca Kaszczorek vs. TSŻ Schoenberger Toruń 64:92
Autojazda Mustang Żołędowo vs. MS Śląsk Świętochłowice 97:62
2. kolejka – 24.04.2022
16:00 – MS Śląsk Świętochłowice vs. Aquapark Szarża Wrocław 65:90
14:00 – Aseko Orzeł Gniezno vs. Drwęca Kaszczorek 105:54
14:00 – TSŻ Schoenberger Toruń vs. Autojazda Mustang Żołędowo 84:71
3. kolejka – 8.05.2022
MS Śląsk Świętochłowice vs. TSŻ Schoenberger Toruń 69:86
Aquapark Szarża Wrocław vs. Drwęca Kaszczorek 98:54
Autojazda Mustang Żołędowo vs. Aseko Orzeł Gniezno Aseko Orzeł Gniezno vs. Autojazda Mustang Żołędowo (zmiana gospodarza) 83:71
4. kolejka – 15.05.2022
Aquapark Szarża Wrocław vs. Autojazda Mustang Żołędowo 79:78
Aseko Orzeł Gniezno vs. TSŻ Schoenberger Toruń 91:66
Drwęca Kaszczorek vs. MS Śląsk Świętochłowice 68:88
5. kolejka – 29.05.2022
TSŻ Schoenberger Toruń vs. Aquapark Szarża Wrocław 84:71
MS Śląsk Świętochłowice – Aseko Orzeł Gniezno Aseko Orzeł Gniezno vs. MS Śląsk Świętochłowice (zmiana gospodarza) 105:55
Autojazda Mustang Żołędowo vs. Drwęca Kaszczorek 94:83
6. kolejka – 5.06.2022
21.05.22 – Aseko Orzeł Gniezno vs. Aquapark Szarża Wrocław 84:75
TSŻ Schoenberger Toruń vs. Drwęca Kaszczorek 92:66
MS Śląsk Świętochłowice vs. Autojazda Mustang Żołędowo 75:83
7. kolejka – 12.06.2022
Aquapark Szarża Wrocław vs. MS Śląsk Świętochłowice 83:71
Drwęca Kaszczorek vs. Aseko Orzeł Gniezno 54:106
Autojazda Mustang Żołędowo vs. TSŻ Schoenberger Toruń 83:75
8. kolejka – 3.07.2022
TSŻ Schoenberger Toruń vs. MS Śląsk Świętochłowice 96:60
Drwęca Kaszczorek vs. Aquapark Szarża Wrocław 59:101
Aseko Orzeł Gniezno vs. Autojazda Mustang Żołędowo Autojazda Mustang Żołędowo vs. Aseko Orzeł Gniezno (zmiana gospodarza) 69:81
9. kolejka – 7.08.2022
Autojazda Mustang Żołędowo vs. Aquapark Szarża Wrocław 56:0 (walkower)
TSŻ Schoenberger Toruń vs. Aseko Orzeł Gniezno 80:74
MS Śląsk Świętochłowice vs. Drwęca Kaszczorek 89:70
10. kolejka – 14.08.2022
Aquapark Szarża Wrocław vs. Schoenberger TSŻ Toruń 66:93
Aseko Orzeł Gniezno vs. MS Śląsk Świętochłowice MS Śląsk Świętochłowice vs. Aseko Orzeł Gniezno (zmiana gospodarza) 71:88
Drwęca Kaszczorek vs. Autojazda Mustang Żołędowo 65:87
1. spotkania półfinałowe play-off – 21.08.2022
Aquapark Szarża Wrocław – Aseko Orzeł Gniezno 72:84
Autojazda Mustang Żołędowo – TSŻ Schoenberger Toruń 76:81
2. spotkania półfinałowe play-off – 4.09.2022
Aseko Orzeł Gniezno – Aquapark Szarża Wrocław 103:55
TSŻ Schoenberger Toruń – Autojazda Mustang Żołędowo 83:72
1. spotkania finałowe play-off – 11.09.2022
Finał: TSŻ Schoenberger Toruń vs. Aseko Orzeł Gniezno 82:74
3. miejsce: Aquapark Szarża Wrocław vs. Autojazda Mustang Żołędowo 88:70
2. spotkania finałowe play-off – 18.09.2022
Finał: Aseko Orzeł Gniezno vs. TSŻ Schoenberger Toruń 82:77
3. miejsce: Autojazda Mustang Żołędowo vs. Aquapark Szarża Wrocław 83:74
1. spotkanie barażowe – 11.09.2022
LKS Szawer Leszno vs. MS Śląsk Świętochłowice 95:61
2. spotkanie barażowe – 18.09.2022
MS Śląsk Świętochłowice vs. LKS Szawer Leszno 75:83
M | PKT | +/- | ||
1 | KS Aseko Orzeł Gniezno (m) | 10 | 23 | 237 |
2 | TSŻ Schoenberger Toruń | 10 | 20 | 133 |
3 | Autojazda Mustang Żołędowo (b) | 10 | 15 | 115 |
4 | Aquapark Szarża Wrocław | 10 | 11 | 11 |
5 | MS Śląsk Świętochłowice | 10 | 5 | -161 |
6 | Drwęca Kaszczorek (b) | 10 | 0 | -335 |
Po 10. kolejkach:
Miejsca 1-4: Awans do play-off
Miejsce 5: Baraż o utrzymanie
Miejsce 6: Spadek do CS 1. Ligi
(m) – mistrz Polski
(b) – beniaminek CSS 2022